Chotýšany – Průhonice 0:4

12.05.2013 21:37

Ve fotbalové I. B třídě, skupiny D, na jaře dosud nebodující Chotýšany sehrály záchranářský zápas s Průhonicemi. A trápení domácích stále pokračuje. Tentokrát dostali čtyřbrankový výprask. Tři branky vstřelil Sedláček, čtvrtou připojik Jakubec.

Do utkání vstoupili lépe domácí, když ve druhé minutě trefil Povolný z pětadvaceti metrů břevno a v deváté minutě po trestném kopu Pazdery hlavičkoval Hanibal těsně vedle hostující branky.To bylo ze strany domácích vše a otěže zápasu převzali hosté. První branku vstřelil Sedláček, když byl důraznější ve vápně a prostřelil Keseliho. Druhou branku vstřelil opět Sedláček, když využil špatné rozehrávky Keseliho a zlé zpracování Straky a pohodlně zvýšil na 0:2. Ve 2. poločase hosté kontrolovali hru a dvěma brankami zvýšili na konečných 0:4. Domácí pokračují ve svých mizerných jarních výkonech, což se odrazilo i v návštěvě, která byla nejhorší za posledních 10 let.

Branky: Sedláček 3, Jakubec. Rozhodčí: Hádek. ŽK: 1/2. Diváci: 20. Poločas: 0:2. Chotýšany: Keseli – Sysel, Straka, Tichý, – Vlasák, Žovinec, Vaňkát, Hanibal – Žarnecki, Pazdera.

Autor: Petr Roubíček