Kondrac - Průhonice 0:8

31.08.2015 11:22

Kondrac utržila doma debakl

Na Průhonice asi Kondračtí dlouho nezapomenou, když v domácím prostředí od nich ve fotbalové I. B třídě dostali osm branek.

Kondrac své první domácí utkání naprosto nezvládla, když po hrubých individuálních chybách již ve 12. minutě prohrávala 0:3. Nejprve se po pravé straně prohnal Mazei a nedal Císařovi šanci. O chvíli později si domácí brankář vybral slabší chvilku a třetí gól přišel po další chybě Pohorského. Hosté působili celý zápas fotbalovějším dojmem a trestali téměř každou chybu v domácí obraně. Kondrac si tak připsala drtivou porážku.

„Odehráli jsme zápas hrůzy. Kluci nastoupili nekoncentrovaní a začátek jim hrubě nevyšel. Naopak hosté se uklidnili a celý zápas si užívali. Máme teď v mužstvu dost mladíků a bohužel asi musí přijít takovéto facky, aby si zvykli na vyšší soutěž a některá výborná mužstva, jako jsou třeba právě Průhonice. Přestože máme na začátku velmi těžký los (tři zápasy venku), věřím, že půjdeme herně i výsledkově nahoru a klukům věřím. Rozhodně nepropadáme žádné panice," nezatracuje tým po debaklu trenér Kondrace Jiří Janouš ml.

Branky: 5., 26., 40. a 59. Mezei, 11. Vošta, 12. Veverka, 65. Kroh (z PK), 87. Slavětínský. Rozhodčí: Baroch. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 0:5. Kondrac: Císař – P. Šanda, Pavelka, Tichý, Pohorský – Žirovnický (66. Nedvěd), M. Šanda, Kubát, Ngo (71. Sedláček) – Pavlíček, Vítovský (36. Chomát).