MARŠOVICE - PRŮHONICE 2:4

30.10.2017 08:36

Ve fotbalové I. B třídě, skupině D, nestačily Maršovice v domácím prostředí na Průhonice, když se zápas hrál ve velkém větru.

Proti velmi dobrému soupeři a silnému větru začali domácí pasivně a již v 11. minutě prohrávali po kombinační akci hostí. Poté Skála nevyužil nepřesný odkop soupeřových obránců a z úhlu průhonickou branku vysoko přestřelil, aby následně nedosáhl Matěj Hašek na střílený centr Lauricha. A tak udeřili hosté podruhé, tentokrát Šindelářem. Domácím však vykřesal jiskřičku naděje ještě před koncem poločasu Šach. Místo, aby domácí využili silný vítr, který jim ve druhém poločase foukal do zad, byli to Průhoničtí, kteří v 51. minutě po nastřeleném břevně odskočili po dorážce Šindeláře opět na dvoubrankový rozdíl – 1:3. Zkušení hosté poté hlídali s přehledem svůj náskok, a když zvýšili v 79. minutě svůj náskok na tři branky, bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Konečnou podobu výsledku dal v 89. minutě střídající Rosťa Hašek. Maršovice, když na podzim doma prohrají, tak to je výsledkem 2:4.

Branky: 43. Šach, 89. R. Hašek – 37. a 51. Šindelář, 12. Mezei, 79. J. Dobiáš. Rozhodčí: Bekešský.