MIŘETICE – PRŮHONICE 2:0

12.04.2016 15:38

Miřetice si doma poradily i s Průhonicemi

To, že se v Miřeticích na hřišti menších rozměrů hraje špatně se přesvědčily i Průhonice, které domácí, hrající o záchranu I. B třídy, porazili dvoubrankovým rozdílem.oj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/miretice-si-doma-poradily-i-s-pruhonicemi-20160410.html

Po vyrovnané čtvrthodince se domácím podařila pohledná akce Filipa, na jejímž konci byl Jantač, který nadvakrát překonal průhonického gólmana. Od té doby měli hosté mírnou převahu, ale domácí gólman Novák ošemetné střely zlikvidoval.

I po změně stran měli Průhoničtí navrch. V 57. minutě miřetický brankář Novák opět podržel své mužstvo, když po brejku vytěsnil ukrytou střelu ze skrumáže těl. V poslední minutě si domácí oddechli. Filip zatáhl míč po lajně a jeho centr zblízka dorazil do sítě M. Babický a upravil na konečných 2:0.

„Vyhráli jsme důležité utkání a připsali si velice cenné vítězství. I když soupeř měl po většinu utkání více ze hry, musím kluky pochválit za bojovnost s jakou se o body poprali," řekl po zápase asistent trenéra Miřetic Pavel Hájek.

Branky: 15. Jantač, 90. M. Babický. Rozhodčí: Říha. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.