Průhonice – Chotýšany 0:1

15.10.2012 21:23

V utkání I. B třídy patřil závěr zápasu hostům z Chotýšan. O jediný střelecký zápis se postaral Pazdera.

Do zápasu vstoupili lépe domácí, když po průniku Žačika střílel na Keseliho Brázda, ale jeho střelu brankář hostí vyrazil na roh. Na druhé straně se v jasné šanci ocitl Žovinec, jenže místo střely volil přihrávku pod sebe a Povolný trefil domácího brankáře. Z protiútoku se dostal do sólového úniku Houzar, ale jeho střelu vyrazil Keseli na roh. O minutu později se řítil sám na Krahulíka Kováč po přihrávce Povolného, jeho střela mířila vedle. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté,když Kratochvíl přihrával na Žovince, který po sólu trefil jen Krahulíka a dorážka Kováče už byla  z postavení mimo hru. Závěr zápasu ovládli Chotýšanští, kteří v 68. minutě zápas rozhodli Pazderou.

Branka: 68. Pazdera. Rozhodčí: Glogar. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Chotýšany: Keseli – Zeman, Doležal, Khandl, Povolný, Pazdera, Kratochvíl, Žovinec, Hanibal (Průcha), Kováč (Říha), Červeňák (Beránek).

Autor: Petr Roubíček