PRŮHONICE - JANKOV 6:2

16.10.2016 20:31

Průhonice - Podobně jako Miřetice dopadl v Průhonicích i další okresní fotbalový tým v I. B třídě, Jankov, jenž po špatném výkonu inkasoval šest gólů. Utkání začali lépe domácí a v šesté minutě po chybě v hostující obraně otevřel skóre přízemní střelou k tyči Skopec. Na gól ještě hosté odpověděli Uhliarem, který s přehledem proměnil přihrávku Horčičky. Domácí se však dále tlačili do útoku a v 18. minutě se dostali opět do vedení po odraženém míči Voštou. Za chvíli přidal třetí gól po chybě hostující obrany na zadní tyči Kroh. Poté již bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a do přestávky zvýšil na 4:1 Skopec.

Druhý poločas již Průhoničtí plně ovládali hru a po gólech Veverky a Vošty navýšili skóre na 6:1. Jankovským hráčům se nedařila kombinace, a když už se dostali do nadějné příležitosti, většinou ji zakončili nepřesně. A tak pouze Čermák v závěru zmírnil skóre, když dorazil střelu Horčičky.

„Celý zápas nás domácí přehrávali a byli jasně lepší. Nám se vůbec nic nedařilo a všude jsme byli druzí," posteskl si stratég Jankova Stanislav Brabenec.

Branky: 6. a 45. Skopec, 18. a 60. Vošta, 26. Kroh, 57. Veverka – 12. Uhliar, 90. Čermák. Rozhodčí: Cílek. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 4:1.