PRŮHONICE - MIŘETICE 5:0

04.10.2016 21:16

Miřetičtí se měli raději procházet v průhonickém parku než na hřišti,Průhonice - Fotbalisté Miřetic si ve fotbalové I. B třídě, skupině D, dojeli do Průhonic pro potupného bůra, když jim čtyři góly vstřelil Vošta. oj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/mireticti-se-meli-radeji-prochazet-v-pruhonickem-parku-a-ne-na-hristi-20161001.html

V prvním poločase se hrál nezáživný fotbal. Domácí brzy dostal do vedení Vošta, který tak načal svůj střelecký den. Poté sice byli Průhoničtí více na míči, ale blíže, jak k šestnáctce dobře pracující obranná fáze Miřetic nepustila. V závěru poločasu mohli hosté vyrovnat po rohovém kopu, ale střelu Turka na zadní tyči vyrazil gólman na roh. Druhý poločas ale Miřetičtí totálně nezvládli a raději měli jít na procházku do nedalekého průhonického parku. Ihned po rozehrávce jim domácí vzali míč a Vošta z 35 metrů vypálil na branku, Novákovi zasvítilo sluníčko do očí a míč skončil v šibenici – 2:0. Domácí se uklidnili a v 54. minutě dokonal Vošta hattrick hlavou po centru. Hosté byli na dně, přesto se jednou dostali do domácí šestnáctky a dožadovali se penalty po zákroku na Jenšíka, avšak píšťalka rozhodčího mlčela. A tak Průhoničtí pokračovali v krasojízdě. Vošta po krásné akci přidal svůj čtvrtý gól a po dalších šancích dokonal dílo Veverka po samostatné akci – 5:0. „Domácí vyhráli zaslouženě, byli důraznější a lepší na míči. První poločas jsme ještě ubránili, ale po rychlém gólu na začátku druhé půle, již bylo hotovo. Poté už jsme již neměli ani morální síly, něco se zápasem udělat. Musíme na porážku rychle zapomenout a připravil se na zápas s Uhlířskými Janovicemi," poznamenal po debaklu asistent trenéra Miřetic Pavel Hájek.

Branky: 6., 46., 54. a 69. Vošta, 85. Veverka. Rozhodčí: Palek. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 1:0.