Průhonice - Sedlec-Prčice 3:2

20.10.2013 20:55

Průhonice - V minulém fotbalovém zápase I. B třídy nasypali sedleckoprčičtí hráči sedm gólů do sítě béčka Kunic, tentokrát se v Průhonicích trefili dvakrát, což bylo ale málo.
Zápas začal ve vysokém tempu a ze spousty osobních soubojů vyplynul první gól, když po faulu Polidara ve 20. minutě proměnil penaltu Sedláček. Hosté však dokázali rychle srovnat, když opět projevil svoje kvality kanonýr Davídek a odražený balón poslal do sítě. Druhá půle začala opatrně a obrany hrály bez větších chyb. Po hodině hry se po faulu před sedleckoprčickou šestnáctkou postavil k míči Kuneš a trefil se přesně. Netrvalo dlouho a domácí se radovali po trefě Sedláčka potřetí. V 80. minutě sice snížil hlavou Polidar, ale více již hosté nestihli. Branky: Sedláček 2 (1 x z PK), Kuneš – Davídek, Polidar. Rozhodčí: Bekešský. Bez karet. Poločas: 1:1. Sedlec-Prčice: Ryšavý – Prchlík, Šetina, Polidar, Nousek, L. Pištěk, T. Pištěk, Raček, Hájek, Davídek, Kotva. Střídali: Kabíček, Pech.