Průhonice - Zdislavice 1:2

03.11.2013 21:00

Průhonice - V nepříliš pohledném zápase fotbalové I. B třídy nepodaly Zdislavice v Průhonicích dobrý výkon, přesto jim stačilo zabrat v závěru a získat všechny body.

PRŮHONICE – ZDISLAVICE 1:2 V prvním poločase předvedly Zdislavice špatný výkon, za který byly již ve 3. minutě potrestány. Sice se snažily tlačit do útoku, ale nepřesnostmi se zbavovaly dostat se do šancí. Domácí dobře bránili, podnikali rychlé brejky, ale gólově již neudeřili. Ve druhém poločase zpřesnili hosté hru, čímž si vytvořily převahu, ale kromě neproměněného sóla Kupsy, si příležitosti ke skórování dlouho nevytvářeli. Až v 80. minutě Lapáček, v minulém zápase brankář, obstřelil po přihrávce Žáka obránce i brankáře a vyrovnal. Následně se strhla ofeznzivní hra na obě strany s vyloženými šancemi, ale s jediným střelcem, Vobeckým, který po hezké akci Pecháčka, rozhodl o výhře Zdislavic. „Do utkání jsme vstoupili špatně, rychle jsme inkasovali a první poločas opravdu špatně odehráli a kluci se na hřišti hledali. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, zvláště v závěru jsme se rozehráli a zápas otočili. Výhra mě těší, ale jinak kvalita hry byla bídná," dodal po zápase trenér Zdislavic František Heřmánek. Branky Zdislavic: Lapáček, Vobecký. Rozhodčí: Radima. ŽK: 1:2. Poločas: 1:0. Zdislavice: Klenot – Lapáček, Gregor, T. Bouček, Hejný – Vobecký, P. Bouček, Kubálek, Pecháček – Filip, Kupsa. Střídali: Jankovský, Žák. MILOŠ KRÁL