PRŮHONICE – STRUHAŘOV 5:3

02.05.2016 21:12

Struhařov smetl fičák pěti gólů v první půli

Struhařov píchl ve fotbalové I. B třídě do vosího průhonického hnízda a dostal do přestávky pět žihadel. Po změně stran sice snížil, ale na body nedosáhl.
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/struharov-smetl-ficak-peti-golu-v-prvni-puli-20160501.htmlV úvodu nevypadal zápas na poločasový debakl Struhařova. Ten se dostal v 8. minutě do vedení O. Veselým a následně měl na hlavně navýšení Zd. Pessr, ale hlavičkou nerozvlnil síť. Ve 20. minutě ale přišel zlom, když Mezei vyrovnal a vzápětí otočil skóre Slavětínský. Hosté se dostali na dno a domácí ještě třikrát rozvlnili síť za zády brankáře P. Pessra.

Do druhého poločasu nastoupili Průhoničtí s tím, že se nic nemůže stát a málem na to dojeli. Hosté neměli co ztratit, J. Veselý snížil a v 72. minutě upravil O. Veselý na 5:3. Domácí byli překvapeni, do zápasu se již nedostali, a tak mohli být rádi, že v závěru hosté ani jednu ze čtyř vyložených šancí neproměnili.

„Rychle jsme vedli, ale soupeř nás přehrával a po našich chybách nám dal do přestávky pět gólů. Ve druhém poločase jsme nechtěli dostat deset gólů, což se nám povedlo. Domácí zápas podcenili a už se do hry nedostali. My jsme dali dva góly, soupeře přitlačili a ještě mohli zápas zdramatizovat, ale další šance jsme již neproměnili," dodal k utkání hrající asistent trenéra Struhařova Zdeněk Pessr.

Branka: 20. Mezei, 21. Slavětínský, 33. Brázda, 38. Kroh, 44. Halbich – 8. a 72. O. Veselý, 53. J. Veselý. Rozhodčí: Zdeněk. ŽK: 1:1. Diváci: 80.    Poločas: 5:1.