Teplýšovice – Průhonice 3:2

07.09.2013 21:35

Fotbalisté Teplýšovic se v I. B třídě dočkali první výhry v sezoně, když porazili Průhonice, ale v závěru si zápas zbytečně zkomlikovali.

Teplýšovice po dvou prohrách začaly výborně, když Král po kolmici Podhorského překonal ze sóla brankáře Tichaie. Další šance již domácí do přestávky neproměnili, když Petr Chomát po trestném kopu Pejši pálil v pádu vedle a Mládek po centru Podhorského branku přestřelil. Jediná příležitost hostů, jmenovitě Sedláčka, spíše ohrožovala letadla než fotbalové „zařízení".

Do druhé části naskočil Beneš a ihned předvedl parádní samostatnou akci zakončenou střelou přes celou bránu – 2:0. Domácí se uklidnili a v 67. minutě Mládek po centru Krále potřetí uklidil míč do průhonické svatyně. Zdálo se být rozhodnuto. Jenže Teplýšovičtí polevili a koledovali si o malér, když Čejka z dorážky po trestném kopu a Jakubec po centru Čejky snížili na 3:2. Závěr byl hektický, ale domácí nakonec první výhru v sezoně uhájili.

Branky: 6. Král, 47. Beneš, 67. Mládek – 72. Čejka, 87. Jakubec. Rozhodčí: Soběslav. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0.

Teplýšovice: Stařecký – Kaňka (46. Beneš), Pavel Chomát, Petr Chomát, Drahota – Nerad – J. Dřízal, Pejša (59. Ottl), Podhorský – Mládek, Král.

Autor: Pavel Šimáček