Turnaj Milovice

05.01.2015 20:56

Turnaj 6 týmů a systému "každý s každým". Čekalo nás tedy 5 zápasů s velice těžkými soupeři, postupně s MFK Chrudim, SK Ďáblice, FA Petra Voříška, Dobrovíz - dívky a FK Radonice. První zápas nás podle očekávání zastihl ještě v pyžamu, u stromečku s cukrovím a lenošením, takže za 6 minut už jsme prohrávali 4:0. Tak někdy od 10. minuty jsme se přece jen probudili, začali hrát náš styl a alespoň jedním gólem odvrátili nepříjemný debakl, takže 1:4. Od druhého zápasu už to byla ta správná průhonická mladší přípravka. Brankáři si zas tolik nezachytali a postupně jsme vyhráli 3 zápasy 3:1, 4:2 a 4:3. A najednou jsme měli jistou medaili a dokonce díky chrudimským remízám jsme měli v posledním zápasu o co hrát. Vítězství by znamenalo 1.místo a remíza a prohra 3.místo. Radonice nám ale v podstatě nepůjčili míč a je to letos první mužstvo, které nám ukázalo, jak se hraje fotbal. Za celý zápas jsme se nedostali do žádné šance a výsledek 0:6 tomu odpovídá, i když první tři góly v rozmezí cca 90 vteřin jsme si prakticky dali sami a bylo po zápasu. Přesto celkové třetí místo - a tím BRONZOVÉ MEDAILE - hodnotíme velice pozitivně v tak nabitém turnaji. A ještě k tomu jsme se po zápasu dozvěděli, že proti nám za téměř fiktivní tým Radonic nastoupil0 6 kmenových sparťanů, 1 slávista a brankář z Motorletu, takže to naše zklamání hodně zmírnilo. Bereme to velice pozitivně i z toho důvodu, že se ukázalo mnoho herních situací, které jsou ještě potřeba zlepšovat. Přesto a právě proto .... díky za skvělé 3.místo !!!   Smile

Turnaje se zúčastnili : Anička Barková, David Lepič, Jirka Vachuda, Rosťa Janovský, Dan Mach, Lukáš Kadlček a Tadeáš Procházka