UMBRO CUP

02.02.2013 15:29

Z UMBRO CUPu si odvážíme šesté místo a dobrý pocit. Jak to na turnajích bývá jsou dvě skupiny a z té naší se do finále probojovaly dva týmy. První vyrovnaný zápas jsme odehráli s týmem SK Horní Měcholupy, který skončil nerozhodně 1:1. V druhém zápase nás čekal tým FSC Libuš, s kterým jsme naposledy v Říčanech prohráli a teď byla možnost vše napravit. Od první minuty, kdy Petr K. otevřel skóre, bylo jasné, kdo určuje hru a má z ní více. V tomto zápase nastoupil i ročník 2004! Patrik K. a Simona P., která se střelecky prosadila a dala po Ondřejovi G. třetí gól zápasu, který nakonec skončil naší výhrou 3:1. Třetí zapas s týmem SK Jesenice A jsme hru v úvodu nezvládli. Zbytečné chyby soupeř využil a v první polovině jsme prohrávali 0:2. Na začátku zápasu se ke vší smůle Ondrovi G. udělalo od žaludku špatně a během hry musel na WC, dále Ondra H. dostal červenou kartu za faul na soupeře. Ondrové neměli svůj den. V druhé polovině jsme hráli dvě minuty v oslabení za vyloučení a šance na zvrácení výsledku byla mizivá. Soupeř s dvoubrankovým náskokem hrál na jistotu a i když jsme se snažili, zápas pro nás skončil prohrou 0:2. Zároveň se nám zavřel možný postup o medailové pozice, i když Jesenice A měla shodný počet bodů tak postoupila do semifinále na vzájemné utkání. V dalších zápasech, které jsme už hráli pouze o umístění jsme na turnaji dali více prostoru 2003 a 2004, které v konkurenci 2002 uspěli na výbornou. V zápasu proti TJ Točná jsme vyhráli 5:0 a s týmem FSC Libuš skončil výsledek nerozhodně 0:0. K poháru za šesté místo, který si vylosoval Ondra H. si veze domů trofej za nejlepšího hráče turnaje Petr K. Gratulujeme.