Zdislavice - Průhonice 2:3

26.10.2015 19:30

Vyrovnané utkání, ve kterém byli v prvním poločase lepší hosté a ve druhém domácí. V úvodní desetiminutovce měli tlak Zdislavičtí, kteří své šance neproměnili. Poté zbytek poločasu patřil hostům, kteří se dostali do vedení po samostatném úniku Voštou.

Ve druhém poločase měli navrch domácí a ihned vyrovnali Pecháčkem. Jenže hosté opět vyzráli na ofsajdovou past a samostatný unik tentokrát proměnil Brázda. Zdislavice ještě dokázaly vyrovnat po rohovém kopu Lapáčkem. Jenže v závěru utkání dostali domácí třetí branku opět po samostatném úniku podobném při druhém gólu.

„Vyrovnané utkání, ve kterém jsme si nezasloužili prohrát. Jenže Průhonice nám daly tři góly, když pokaždé dali míč za obranu a my jsme nebyli schopni zachytávat náběhy útočníků," našel příčinu neúspěchu zdislavický kouč František Heřmánek.

Branky: 48. Pecháček, 82. Lapáček – 25., 88. Vošta, 75. Brázda. Rozhodčí: Čechmánek. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Zdislavice: Klenot – Hejný, Lapáček, Gregor, D. Jankovský – Pecháček, Muller, T. Bouček, Šanda – Moch (46. Staněk), Hamalčík.