ZRUČ n. SÁZAVOU - PRŮHONICE 4:3 pk

12.09.2017 15:29

Zruč vedla v zápase nad Průhonicemi již 3:1, ale nakonec vyhrála až po penaltovém rostřelu, když hosté vyrovnali velmi zvláštním způsobem.
„V posledních zápasech jsme vždy brzy prohrávali, ale tentokrát to bylo naopak. Marcelo ve třinácté minutě vysunul za obranu Zemana, který nás poslal do vedení. Hosté poté v závěru poločasu vyrovnali z podobné situace, z jaké jsme skórovali my. Hned v první minutě druhého poločasu odkopl náš stoper míč dopředu, kde se prosadil Zeman, který dal jesličky soupeř a k tyči nás poslal znovu do vedení. Celkově se hrál fotbal nahoru, dolů, což se líbilo i divákům. Situace se uklidnila ve chvíli, kdy jsme dali třetí gól. Po dlouhém nákopu za obranu se prosadil v hlavičkovém souboji Zeman a Kovář střelou k tyči zvýšil na tři-jedna," popsal gólové momenty trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa.