PRŮHONICE vs. PĚČICE 6:1 (4:1)

Týden s vloženým úterním kolem jsme zahájili doma s Pěčicemi. Zápasy s celky ze spodních pater tabulky bývají často ošidné – každý čeká vítězství a tak se kolikrát vkrade hráčům do hlav podcenění, bohorovnost atd..
Sice se nám nedařilo úplně podle představ, nakonec to kluci zvládli relativně s přehledem.
Vše zásadní se odehrálo v závěrečné patnáctiminutovce 1. půle , resp. mezi 40. – 47. minutou. Skóre otevřel v 34. minutě Hocmi, kdy zpoza vápna pohotově přeloboval gólmana, který předtím svedl těžký vzdušný souboj se Sukym, ale do branky se vrátit již nestačil – 1:0!
Za dvě minuty jsme dopřáli okamžik slávy teprve šestnáctiletému Makovcovi a ten srovnal – 1:1!
Následovala již zmíněná gólová erupce, kdy ve 40. Hocmi, ve 41. Bábis a ve 44. Suky skórovali a rázem bylo 4:1!!

Hned v úvodu 2. půle završil svůj hattrick Hocmi a tím prakticky sobotní zábava ustala. Na konečných 6:1 upravil hlavou Nojbi.

PRŮHONICE vs. DOLNOBOUSOVSKÝ SK. 2:1 (1:1)

V úterý jsme doma přivítali soupeře ze středu tabulky. Přijela i zatím nejpočetnější skupina fanoušků a tak byla atmosféra, jak při nějakém mladoboleslavském derby (jen v Průhonicích..).
Zápas měl svoji kvalitu, kombinačně se nám celkem dařilo. Paradoxně jsme si vytvořili více gólovek, než při předešlém utkání s Pěčicemi, ale tentokrát nás trápila koncovka. Aktivní začátek přinesl i několik šancí, ale když ani Mára neproměnil ze dvou metrů, přišel trest. Při zakládání akce jsme přišli o balón, záložník hostí si ho jedním dotekem posunul a trefil přesně k tyči – 0:1! Naštěstí neúnavný Suky po pěti minutách vyrovnal na 1:1!! Do přestávky jsme sice soupeře tlačili, ale gól nepřidali..

Druhý poločas byl o dobývání brány Dolního Bousova, ale buď jsme netrefili zařízení, nebo zakročil brankář, případně nás zablokovali obránci. A zápas gradoval. V 80. minutě, to už jsme hráli vzadu na značné riziko, vyplaval útočník hostí, ale Patrik potvrdil svoji formu a bravurně zasáhl. V 82. minutě přišlo rozuzlení. Centr z pravé strany, náběh téměř všech hráčů do velkého čtverce. Trochu překvapivě si kuličku nenašel nikdo z obávaných hlavičkářů, nýbrž Karlos Dombič, který rybičkou trefil náramně na zadní tyč – 2:1!! Krásný gól, euforie na hřišti i v hledišti – PRO TOHLE SE FOTBAL HRAJE!!

Osmý zápas, osmá výhra, 1. flek!!

LUŠTĚNICE vs. PRŮHONICE 0:0

Zatím poslední zápas jsme odehráli opět kousek od Mladé Boleslavi. Domácí byli disciplinovaní, hráli poctivě odzadu. Nám se utkání moc nepovedlo. Navíc se nepovedlo ani třem bratrům v černém. Pro přiblížení: držení míče 20 ku 80, domácí nevystřelili za celý zápas na naši branku, ale přesto jsme dokázali vyhrát na žluté karty 5:3!.. Vše vyvrcholilo, když Sukyho odvezla sanitka do nemocnice, po zákroku, který nebyl ani odpískán! Naštěstí se zranění páteře nepotvrdilo a populární Sukynaldo večer spal už doma. To bylo největší pozitivum sobotního výletu!! Dál nemá smysl o takovém zápase ani psát .. PRO TOHLE SE FOTBAL NEHRAJE, i když to k němu bohužel patří!

Jak se říká: Vem to ďas, za týden hrajeme zas! PŘIĎTE SE POBAVIT A ZAFANDIT v neděli 10.10. v 16:00 doma!