MILÍN  vs.  PRŮHONICE  7  :  0  ( 4  :  0 )

V sobotu jsme si zajeli pro pořádný výprask kousek za Dobříš. Domácí se netají velkými ambicemi, kterým odpovídá i síla kádru. Osobně si myslím, že mají lepší mužstvo, než tady byl v poháru Benešov. To nic nemění na skutečnosti, že jsme zápas měli zvládnout lépe. A to jak herně, tak výsledkově.

Směrem dozadu nám dělali velké problémy rychlostní ofenzivní hráči, které jsme nebyli prakticky schopni zachytávat. Nakonec gólů v naší síti mohlo být i víc, domácí nastřelili dvakrát tyč, netrefili prázdnou branku a Mára tři tutovky chytil. Na druhou stranu polovina šancí byla zbytečná, protože pramenily z naší nekoncentrovanosti, ať už na zpracování, rozehru, nebo reakci na náběh. 

Do ofenzívy jsme si sice nějakých pět příležitostí vypracovali, ale koncovka byla nedůrazná, takže pro zkušeného Štěcha nebylo problém zasáhnou. V dalších šancích jsme domácí bránu netrefili a tak jsme odjeli s ostudným výsledkem – 7:0!

V NEDĚLI přivítáme v 17:00 TUCHLOVICE, tak budeme mít šanci zaknihovat konečně tři body, když nám v prvním domácím zápase protekly mezi prsty..

Rudolf Kahle