DIVIŠOV vs. PRŮHONICE 2:4 (2:4)

Pro další výhru jsme si zajeli 40 kilometrů po D1, do městečka motorek Jawa, do Divišova. Utkání nabídlo slušný fotbal i brankovou úrodu.

Do zápasu jsme šli se záměrem zlepšit jeho začátek. To se nám opravdu vyšlo a krom dobré hry jsme si vytvářeli řadu příležitostí. První dvě Bury s Mézou neproměnili, ale potom přišla lahůdka kola, spíš asi podzimu. Suky centroval do vápna, odražený míč si našel Bouda a ze vzduchu z dvaceti metrů ho napálil o tyč do brány. Fotbalovej orgasmus – 0:1!! Pět minut poté si naběhl na kolmou náhru Bury a s přehledem proměnil, 15. minuta – 0:2! Nebýt v tu chvíli na stadiónku naši fanoušci, nastalo by úplné ticho – trenér přestal hecovat své hráče a diváci si šli radši stoupnout do pětičlenné desetiminutové fronty na Ferdinanda.. Asi jsme si řekli, že utkání by mělo být zajímavější déle než čtvrthodinu. Darovali jsme tedy domácím roh, následovalo Doudysovo zaváhání s odkopem, které potrestal Vondrák a na přední tyč snížil – 1:2! Aby to bylo ještě napínavější, po třech minutách potrestal tentýž hráč naši chybnou rozehrávku a po rychlém brejku srovnal – 2:2! Ve zkoušce psychické odolnosti kluci obstáli. Místo zmatků, nebo nějakého ‘zjednodušení’ hry nakopávanými míči, zpřesnili hru a ještě víc přiložili pod kotlem. Přicházely šance, ale buď nás vychytal brankář, anebo jsme o kousek minuli. Ve 30. minutě si tedy Doudys zasekl balón, potáhl si jej víc na střed a utěšenou střelou trefil vzdálenější šibenici domácí svatyně – 2:3!! Další paráda sobotního odpoledne!! Do přestávky se prosadil ještě Méza, který suverénně proměnil svůj nájezd do otevřené obrany – 2:4!

Jestliže 1. půle byla od nás festivalem útočného fotbalu, tak do druhého jsme šli se záměrem neinkasovat a krom nějakých dvou pološancí hráčů Divišova, se nám to úspěšně podařilo! S přibývajícím časem samozřejmě začaly přicházet i naše gólovky, ale i ty nejjasnější (Méza, Suky, Vosič) jsme nevyužili. Tím, že jsme odehráli druhou pětačtyřicetiminutovku super dozadu, nemusí nás dochvilná impotence tolik mrzet.. Výhra 4:2 z cizího hřiště se vždy počítá a Divišov, zejména dopředu, ukázal svoji kvalitu!

Sice tady děkujeme našim fanouškům každý týden, ale nelze jinak. Zatím nebyl mančaft, se kterým by jich cestovalo tolik!!!

POZOR!! Teď hrajeme dvakrát doma:
nejprve výjimečně už v SOBOTU s Pěčicemi potom hned v ÚTERÝ s Dolním Bousovem.

Oba zápasy začínají v 16:30 a pokud zaknihujeme dalších 6 bodů, budeme se na 1. místě vyhřívat i nadále!!