HORKY NAD JIZEROU  vs. PRŮHONICE  1 : 3  ( 0 : 1 )

V sobotu jsme vyrazili směr Mladá Boleslav k dalšímu soupeři, který ještě vloni hrál divizi. Kluci navázali na výkon s Nespekami a zaknihovali další důležité tři body!!

Začátek zápasu byl poměrně opatrný a bylo k vidění spoustu nepřesností. První akci rozjel Adis s Hudym, ale víc než, rohový kop z ní nebyl. Ve 12. minutě nebezpečně centroval Blažek, Mára vyrazil a z následného rohu trefili domácí tyč. Dvě minuty poté zatáhl Štěpi po levé straně, Adam přetáhl na zadní tyč, kde Hocmi vrátil na Štěpiho, ale ten hlavou nezakončil přesně. V 18. minutě další naše akce končící rohem. Ve 21. nádhernou kombi po ose Bury, Štěpi, Hudy, Medy nám překazil obětavý zákrok stopera. Za dvě minuty míjí hlavou Hocmi. Následovaly dva centry, které soupeř nezakončil. Po půlhodině hry to přišlo. Na 40-ti metrech získal Medy, našel před vápnem Štěpiho, který si dal kolem obránce, zasekávačka a levačka míří přesně – 0:1! Ve 36. minutě vypálil nepříjemně opět exligista Blažek, ale Štička na dvakrát lapil. Potom jsme prokombinovali střed hřiště, ale finálovka o kousek nevyšla. Dvě minuty před přestávkou zajel stoper do Adise, ale pětka se nepískala. Stejně tak na druhé straně, když v souboji upadl domácí útočník.

Začátek druhého poločasu nám úplně nevyšel. Sice hned v úvodu se snažili prosadit Saty se Štěpou, ale bez zakončení. Z protiútoku přišel centr z levé strany a naší neskutečnou liknavost v bránění nemohl Houžvička nepotrestat – 1:1! Následovala pasáž, kdy byli domácí aktivnější a důraznější. Problémy nám dělal zejména pohyblivý odchovanec Horek s číslem 16 Madi Rama Anil Naime, ale nakonec se dostal jen k jedné nebezpečné střele někdy kolem 60. minuty. Chvíli před tím jsme přežili příležitost domácích, kdy trefili břevno! Tím prakticky skočila veškerá jejich aktivita. Rozhodla 74. minuta. Akce, kdy si vyměnili balón postupně Hudy, Adis, Medy, Hocmi, Karlos a znovu Hocmi, který našel Štěpiho přesně – 1:2!! Pojistku jsme přidali v 78. minutě, kdy si Hudy po rohu narazil s Adamem, obešel vyběhnuvšího beka a přízemním centrem vybídl ke skórování Obra – 1:3!! Zápas kluci dohráli s přehledem.  V 92. jsme navíc šli 4 na 1, ale Karlose vychytal gólman. Na druhou stranu, kdo by před měsícem čekal, že by vydoloval ze sebe Karlik síly, aby šel, po celém odehraném zápase, v devadesáté do brejku.. Pak už se pískal konec!

SLADKÁ VYHRA!! Navíc zasloužená, což uznali i domácí..

V NEDĚLI 23.10. hrajeme doma od 15:30! Je ve hře ještě 12 bodů, tak nám přijďte pomoci k těm třem nejbližším! Přivítáme KUTNOU HORU, další mančaft, který vloni působil v divizi..