PRŮHONICE vs. DIVIŠOV   7:1 (2:0)

Po nechutném výjezdu na Mělník, jsme přivítali Divišov. Ze 40 kilometrů vzdálené obce přijeli lidé, tak jsme se normálně pozdravili a mohl se jít hrát fotbal. I když jsme zápas kontrolovali po celou dobu, hosté nesáhli k žádnému zákeřnému zákroku a tak se hrál relativně poklidný zápas, ve kterém padlo osm branek.

Utkání začalo dle předpokladů, my na balónu, hosté zatažení v obranném bloku. I proto bylo dobře, že Štěpi hned ve 4. minutě pohotově otevřel skóre – 1:0! Obraz hry se moc neměnil ani po vstřelené brance a tak jsme dál dobývali zalezlého soupeře. Chvílemi byla hra na můj vkus možná trochu pomalejší, ale na druhou stranu, musíme se vcítit i do kluků. Těžké se občas dostat do maximálního tempa, když vás k tomu soupeř vlastně nedonutí. Jen připomenu: od vítězství v Sokolči, jsme odehráli 3 zápasy s celkovým skóre 21:1… Zpátky tedy k zápasu. Když jsme neproměnili další tři šance, prosadil se hlavou Vosič, který byl odměněn za neustálé náběhy za obranu – 2:0! Do konce poločasu se už nic zásadního neudálo.

Do druhé půle jsme nasadili Buryho, který hru přeci je trochu rozpohyboval a nakonec diváci viděli dalších šest branek, bohužel jednu i do naší sítě. Kluci se prosadili, jak že vzduchu, tak po kombinaci. Myslím, že fotbaloví fajnšmekři si museli přijít na své. Ať už po rozehraném rohu a zakončení hlavou do prázdné, tak při rozebrání obrany a sérii snad pěti krátkých narážeček na malém prostoru ve velkém čtverci se blížilo fotbalové dokonalosti!!!

Střelci branek v 2. půli: 2x Hocmi, Nojbi, Jemi a Bury

PŘÍŠTÍ ZÁPAS hrajeme v sobotu v 10:30 v PĚČICÍCH. Autobus odjíždí od hřiště v 8:15 (to je zase pro vstávací fajnšmekry..)