Poslední zápas podzimu odehrálo A-mužstvo na hřišti Mníšku pod Brdy. Soupeř ze středu tabulky, velké hřiště (asi nejširší v soutěži) a relativně solidně připravený trávník, mohl svádět k mírnému optimismu a transportu tří bodů do Průhonic. Nakonec byly dva a asi je musíme s pokorou přijmout.
Zápas samotný jsme začali mírně pasivně a domácí fotbalisté drželi balón více na svých kopačkách. Ze své převahy vytěžili ale pouze dvě střely, s jednou si David v pohodě poradil a druhá šla několik metrů vedle. Od 15. minuty jsme začali konečně přebírat iniciativu. Ve středu hřiště byl znát Zd. Jemelík a kombinační polokolotoče rozjíždělo duo D+S (Douda a Souček). Škoda jen, že akce končily povětšinou před hranicí pokutového území. Šrouby jsme utahovali dál a nájezdy krajních hráčů dělaly domácí obraně velké problémy. Bohužel hlavičky Zelenky i Jemelíka si cestu do branky nenašly. Z naší aktivity přicházely i standardní situace a po půl hodině hry jsme se z jedné konečně prosadili. Míč na středu hřiště, asi 35 metrů od brány, si postavil Douda. Místo centru zvolil rozehru na naběhnuvšího M. Bureše, který měl čas si balón posunout a z 25-metrové vzdálenosti křížně propálil vše – 0:1! Domácí v tu dobu čekali na ránu z milosti. Stále jsme měli více ze hry, ale náskok nenavýšii. Naopak! Výkop brankáře, prohraný vzdušný souboj a následný faul. Mníšečtí nacentrovali do našeho vápna, vyhraná hlavička jejich útočníka, tyč a další vyhraný souboj domácích, znamenal dorážku a vyrovnání 1:1!
Druhý poločas se nesl ve znamení našeho dobývání branky s občasným protiútokem domácího celku. Přišla tyčka Szatmariho a další nebezpečné situace, ale síť rozvlnit nám souzeno nebylo! Když jsme v posledních pěti minutách přežili tři tutovky Mníšku a na závěr neproměnil Jemi gólovku, šlo se na penalty.
Tam naštěstí platila letošní rovnice: penalty + David = 2 body! Tentokrát chytil dvě a sám ve čtvrté sérii proměnil.