PRŮHONICE vs. SOKOLEČ  2 : 1 (1 : 0)

V neděli po poledni jsme přivítali hráče vedoucí Sokolče. Vzhledem k rekonstrukci našeho hřiště se hrálo v Újezdě na umělce. Generálka s Poříčím se nám nepovedla, především ve druhém poločase jsme měli velké problémy s organizací bránění.  Kluci, ale během týdne zřejmě přečetli nějakou odbornou literaturu, protože v neděli byla právě organizace hry naší nejsilnější stránkou!

Sokolečtí byli v prvních minutách více na balónu. Naopak na nás byla patrná nervozita z nutnosti vyhrát. Postupem času se hra vyrovnala a po 20-ti minutách jsme šli do vedení. Rozehrávku soupeře jsme aktivně napadali a když se jejich brankáři nepodařilo míč dostatečně odehrát, nebyl pro Adama již problém otevřít skóre – 1:0! Za chvíli mohlo být ještě veseleji. To se rozeběhl Vosič, obrana jeho náběh nezachytila a Vosa zvolil lob ze 30-ti metrů. Gólman na něj nedosáhl, ale míč se od země odrazil tak, že o kousek přeskočil i břevno. Jedinou šanci hostů neproměnil Křivánek, Jemi ho zpacifikoval dřív, než stačil vystřelit. Do kabin se šlo tedy za těsného vedení.

Do druhé poloviny utkání se nám nepodařilo vstoupit aktivně a přenechali taktovku Sokolči. Nicméně velká šance přišla na naší straně. Obr využil okénko v defenzivě hostí, našel centrem novou zimní akvizici Tomáše Šustu, ten ale hlavou zblízka minul. Trest přišel záhy. Střílený rohový kop usměrnil na zadní tyč Skokan a vzhledem momentální absenci našich skokanů, bylo – 1:1! Naštěstí za dvě minuty zatáhl na pravé straně Medy, jeho přízemní nahrávku brankář neudržel a Jemi upravil na 2:1!! Ve zbývajících dvaceti minutách jsme se soustředili především na ubránění výsledku. Jedinou nepříjemnou střelu vyrazil bravurně Štička nad břevno! Jinak to kluci odehráli s přehledem a tak jsme se mohli, po závěrečném hvizdu, radovat s našimi fanoušky, kterých dorazila parádní porce!!

V sobotu jedeme do HŘEBČE, která je momentálně jen o skóre DRUHÁ v tabulce. Budeme se snažit zaskočit kvalitního soupeře a případně navléknout další korálek na naší záchranářské niti..AUTOBUS odjíždí v 8:00 od našeho hřiště. Má být slušné počasí, tak budeme rádi, když dorazí nejen srdcaři..;))