Ve 13. kole jsme zavítali na hřiště suveréního Komárova, který zatím ztratil jeden bod. Utkání jsme začali nejhůř, jak jsme mohli. Při jednoduché příhře za naší obranu uklouzl poloobutý Mára Dobiáš, následoval balón napříč naším vápnem, v souboji dvou hráčů byl Honza Veverka stříbrný a byla z toho jasná penalta – 1:0 pro domácí.
Možná jsme se tímto uvolnili a začali po delší době předvádět naší kombinační hru. Domácí jsme přehrávali a začali si vytvářet gólové příležitosti. Bohužel jsme žádnou nedotáhli do zdárného konce. Když už se zdálo, že se půjde do šaten za jednogólového vedení domácích, udělal ze dvou bránících hráčů Tomáš ´Suky’ Souček solné sloupy, vystřelil svou obávanou skákající jedovku, brankář balón sice vyrazil, ale Lukáš ‘Méza’ Mezei potvrdil svou neskutečnou reakci a křížnou dorážkou srovnal na 1:1. Klasickej ‘šatňák’ a šlo se do kabin.
Do druhé půle už nenastoupil ‘Vevé’ kvůli zranění a začala být každou minutou znát indispozice ‘Jemela’, který pod práškama odehrál skvělých 65 minut. Komárovští si vytvořili několik příležitostí, my také, ale David v bráně čaroval. Bohužel přišla 80. minuta standardka z poloviny hřiště. Nákop do našeho vápna, prohraný souboj a gól – 2:1. Následovaly dvě zblokované střely Doudise a šlo se do kabin. Cestou jsme si vyslechli, něco o nejlepším mančaftu, který do Komárova přijel. V kontextu s nulovým přírůstkem, bohužel hořká lichotka. Nicméně dneska kluci odehráli famózní zápas a můžu jim v klidu poděkovat!