PRŮHONICE vs. ČELÁKOVICE  4:0 (2:0)

V netradičním termínu, v sobotu dopoledne, jsme přivítali mužstvo Čelákovic. Ještě jednou jim děkujeme za vstřícnost, že nám umožnili přeložení zápasu!

Samotné utkání hráči odehráli relativně s přehledem a hru po celou dobu kontrolovali. Již v 10. minutě se prosadil Bury, kdy s přehledem zakončoval krásnou akci z levé strany – 1:0! Šancí jsme si tentokrát vypracovali méně, než v předešlých zápasech. K naši bráně se však soupeř, i díky naší pozorné hře, moc nedostával. Po půl hodince se prosadil náš elitní hlavičkář Hocmi – 2:0!

Ve 2. poločase se obraz hry moc neměnil. Čelákovičtí sice nastřelili břevno naší branky, ale další loženku už neměli. Naši kluci pokračovali v takřka profesorském výkonu, který nenadchl, ale 3 body přinesl.

Tady si dovolím malou vsuvkovýtku mířenou mimo hřiště. Myslím, že mohu. I vzhledem k tomu, že se zde vždy omlouvám (po dvou nevyvedených utkáních za rok).. Zatím jste se (fanoušci) nám moc neprobudili ze zimního spánku.Ve srovnání s podzimem. Kluci se snaží, i za rozhodnutého stavu, hrát a dělat zábavu. Skóre 22:4 ze tří domácích zápasů je snad dostatečným argumentem. Anebo to můžeme taky svést na nekvalitu soupeře? Jejich jarní výsledky jsou lehce k dohledání..

Zpět tedy k posledním 30-ti minutám utkání. V nich se prosadil dvakrát Jemi, který ukázal, jak je důležité sledoval balon až do poslední chvíle. Paradoxně Zdenda asi moc rozespalý nebyl. Vzhledem ke služební cestě na Kypr, nasedl před 6. ráno na letadlo v Larnace, aby pár minut po poledni stanovil skóre na konečných 4:0! Další šance jsme již neproměnili a tak se pískal konec.

V NEDĚLI 10.4. zajíždíme k patrně rozhodujícímu mači na VEDOUCÍ SOKOLEČ!! Na podzim jsme vyhráli 2:0 a zápas převyšoval kvalitu soutěže. Budeme potřebovat VAŠÍ PODPORU, tak kdo budete mít čas a chuť, pojeďte  s námi, nebo po vlastní ose! AUTOBUS ODJÍŽDÍ ve 14:15!

Vím, že máme NEJLEPŠÍ FANOUŠKY, prosím, dorazte v hojném počtu, pokud jsem Vás v předešlých řádcích neurazil :)) Určitě nebylo záměrem, naopak! Nemohl jsem si pomoci a znáte mě: nějak se mi ta pravda nedaří zaobalovat ;)..

PŘESTO: PRŮHONICE OLÉ!!!!!!