JESENICE vs. PRŮHONICE 1:4 (0:1)

Ve čtvrtém kole jsme zajeli do nedaleké Jesenice, kde se nám v poslední době hrubě nedařilo. Prozatímní výsledky obou celků slibovaly možnou změnu.

Domácí letos procházejí generační obměnou a sází na dravé mládí. To také byl průvodní znak úvodu zápasu. Jeseničtí se nás snažili nahánět po celém hřišti, my si přáli držet balón a kombinačně chlapce přehrát. V prvních 15-ti minutách zůstalo jen u přání a tak se hrál fotbal, resp. spíš nefotbal. Z naší strany určitě. Kdyby se ujali domácí vedení, nikdo by se nedivil. Ve druhé polovině 1. půle jsme se konečně zklidnili a začali být lepším týmem. Prosadili se však jen jednou. To po autovém vhazování Doudyse a následném centru Boudyse, si našel kuličku Suky a propálil vše, co stálo před ním – 0:1!

O přestávce šli dolů marodi Méza (každaroční potíže se zadním polosvalem) a Doudys (ten zase poznal, že jablonecká imunita na čínskou chřipku nestačí a návrat do fyzické pohody bude ještě pár ‘dnů’ trvat..).

Jestliže úvod do zápasu nám nevoněl, tak vstup do druhé půle byl jiný šálek kávy. Zpřesnili jsme hru, pět rychlých nahrávek za sebou najednou nebyl problém a v 50. minutě na tabuli svítilo skóre 0:3! Nejprve rychlou akci zakončil způsobem sobě vlastním Bouda, kdy si posadil na zem všechny protihráče i gólmana. Následně se prosadil nejlepší kanonýr soutěže Bury.
Soupeř byl zralý na ručník a my měli dalších PĚT! gólovek snad během deseti minut. Žádná v brance neskončila a domácí začali vystrkovat růžky. My navíc sklouzli do nějakého exhibičního módu a trest se musel logicky dostavit. V 65. minutě snížení 1:3! Další trma vrma v našem vápně gólem naštěstí neskončila. Zbytek zápasu jsme dohráli relativně s přehledem a v závěru přidal Sukynaldo svůj druhý gól a mohlo se jít na děkovačku s našimi fanoušky, kterých bylo opět více, než domácích !!!

PRŮHONICE vs. FC MĚLNÍK 8:0 (4:0)

V neděli jsme přivítali další celek ze spodní části tabulky. I přes místy kostrbatou hru suverénně vyhráli a posunuli se na 1. místo!

Vzhledem k zmíněnému počtu branek, nebudu popisovat akce jim předešlé. Za prvé si je asi všechny nepamatuji a za druhé bych byl na mobilu tak dlouho, že bych si dal pokutu..;)

Nedělní kanonáda : 3x Bury, Hocmi, Bouda, Suky, Chrob a Vosič, který proměnil nezištnou příhru šváry Sukyče

PŘÍŠTÍ ZÁPAS HRAJEME V SOBOTU V DIVIŠOVĚ , autobus odjíždí ve 14:35, pojeďte nám pomoct v udržení 1. fleku!!