MNICHOVO HRADIŠTĚ  vs.  PRŮHONICE  1  :  1  ( 0  :  1 )

Po čtyřměsíčním zimním spánku začala jarní část soutěže. Z výletu na hranici Středočeského kraje jsme přivezli bod. Jakou bude mít cenu, uvidíme na konci ročníku. Momentálně můžeme pracovat s faktem, že nám soupeř ze spodních pater tabulky neodskočil a je to bodík do ‚tabulky pravdy‘.

Zápas samotný moc krásy nepobral, což je asi i logické : hrálo se o hodně, první ostré utkání, atd.. Do hlavní role se tentokrát pasoval David ‚Obr‘. Ve 24. minutě nás dostal přesnou hlavičkou do vedení, kdy si naskočil na centr od Medyho. Bohužel zápas Obros ovlivnil i před naší brankou. Čtvrt hodiny před koncem strčil v našem vápně do protihráče a kopala se penalta. Tu střídající Geissler s přehledem proměnil – 1:1! V 85. minutě se mohl stát hrdinou Horvi, ale při samostatném nájezdu na gólmana o kousek minul!!.. Škoda, dát na 2:1, asi bychom vezli body tři. Pokud by tedy něco nevymysleli bratři (tentokrát) v modrém. 

Nezmiňuji tuto možnost náhodou. Díky SKFS, která zakoupila VEO kamery, je každý zápas monitorován a tudíž je ho možno shlédnout na webu SKFS TV. Sice transparentní, ale .. Stačí si kliknout. Čekal jsem tedy na komisi rozhodčích, jestli, třeba na popud delegáta utkání, klikne. Neklikla! Tak se případně mrkněte Vy. Čas záznamu 82:27 a 89:40. V prvním případě není zásadní, jestli měla být udělena karta žlutá či červená. Drsným vtípkem zůstává fakt, že faul není ani signalizován, ani neodpískán. Jen by mě zajímalo, jak by bylo technicky možné, aby šel balón ve směru k brance, kdyby ho hrál bránící hráč..Ve druhém případě už gól padl, ale tentokrát bylo pískáno nějaké imaginární vražení. Domácí stoper prostě hlavou míč trefil slabě a Horvi už byl rychlejší. A i kdyby vrazil, je to rameno na rameno.. Obě situace byly ještě za stavu 1:0 pro nás, tudíž hrubé ovlivnění. Není to o tom, že rozhodčí nemůže udělat chybu. Měl by však za ní být sankcionován, nebo by mu ji měl přinejmenším vytknout delegát utkání. Což se zřejmě nestalo, když KR řešila jiný zápas. 

No nic, body nám to nevrátí a tak se vracíme na začátek: jakou cenu ten bodík bude mít?..

V NEDĚLI 17.3. v 15:00 přivítáme vedoucí MILÍN. Soupeř suverénně vede tabulku, doražte se podívat!