SEDLČANY  vs.  PRŮHONICE  4  :  0  ( 0  :  0 )

Před týdnem jsme zavítali na Příbramsko. Sedlčany byly před zápasem o bod před námi, tak se čekal vyrovnaný duel. Po té, co nám onemocněl poměrně vážně Adam, o dalších absencích pomlčím (jinak bych to nedopsal..), byly myšlenky na bodový zisk o něco utopičtější. První poločas však kluci odehráli v pohodě, stačili se zajišťovat a soupeře prakticky nepustili do vážnější šance. Tím nechci v žádném případě říct, že by si oko fotbalového fajnšmekra lahodilo, Sedlčany totiž byly horší, než špatný. Bohužel po hodině hry jsme vyrobili chybu, na kterou jsme navázali další a dostali gól. Během deseti minut se nám to podařilo ještě dvakrát a bylo po zápase. V závěru jsme inkasovali čtvrtý hřebíček do rakve, mohli tedy nasednout do Karosy a vyrazili k domovu…

PRŮHONICE  vs.  KUTNÁ HORA  0  :  0

V neděli jsme přivítali soupeře, kterému jsme v loňském ročníku naložili 11 kousků ve dvou zápasech. Tentokrát se žádná podobná kanonáda nekonala a tak se zrodila bezbranková remíza. Hora v posledním kole porazila 4:1 Doksy a i u nás se prezentovala pohyblivým fotbalem. Po zdravotní pauze se vrátil do sestavy Filda s Burym. Trochu jsme tomu přizpůsobili taktiku (není-li to silné slovo..). Bohužel gól se nám nepodařilo vstřelit ani do poloprázdné branky. Myslím, že jsme byli vítězství o trošku blíž (počet šancí 4:2?), plus nespočet špatně vyřešených brejkových akcí, ale určitě nelze remízu považovat za absolutně nespravedlivou. Navíc od 70. minuty nás hosté začali přehrávat. Obrana si se všemi ataky poradila. Škoda! Když se nám konečně podaří nula vzadu…

Máme tedy za sebou dva zápasy s celky ze spodní poloviny tabulky a z nich jeden bod. Samozřejmě málo. Na druhou stranu musíme být realisté.

V následujících dvou týdnech hrajeme dvakrát doma, tak musíme bojovat o každý bod. Teď nezvykle v SOBOTU 14.10 v 15:30 přijede CHLUMEC. Příští týden již klasicky v neděli přivítáme Poříčany.

Budeme rádi, když nám vytvoříte pořádnou domácí atmosféru a pomůžete v cestě za dalšími důležitými body!!

(Omluva, že mé příspěvky řídnou. Není to ani tak, že by se vytrácela láska k fotbalu, ale spíš úvahy proč ho dělat, všechny další okolnosti a hlavně lidé, kteří jednoho úplně nenaplňují a v tom sportu jsou. Vzhledem k tomu, že máme před sebou ještě třetinu podzimní části a je třeba zůstat pozitivní, nechám rozbor až na zimní čtení..)