Poslední dva zápasy jsme sehráli doma. I když soupeři byli zatím nejslabší z osmi odehraných, tak jsme oba duely dokázali prohrát!!! Což vzhledem ke kvalitě Doks, je vážně nesmysl! Možná to zní přezíravě, když jsme poslední a máme jeden bod, ale pokud pochválím např. kádr Velimi, tak se naopak mohu vyjádřit ke kvalitě týmů slabších..

PRŮHONICE  vs.  SEDLČANY  0 : 2  ( 0 : 1 )

Další začátek z říše snů! Tedy špatných snů.. Běžela 2. minuta, nákop na roh našeho pokutového území, následuje prohraný osobní souboj. Jednoduchá nahrávka na nabíhajícího útočníka a přízemní střela končí v síti – 0:1! Do konce první půle jsme si vypracovali čtyři příležitosti, ale ani tu nejtutovější Koťas neproměnil.

Ve druhém poločase se soupeř soustředil na obranu a nutno přiznat, že jsme moc práce nenadělali. Na závěr se Sedlčanům povedl ještě rychlý protiútok a stanovili skóre na – 0:2!

PRŮHONICE  vs.  DOKSY  1 : 2  ( 1 : 0 )

Tohle je vrchol zmaru! Nelze pochopit! Nelze omluvit! Tým, který za námi zaostal ve všech fotbalových činnostech, si nakonec odvezl všechny tři body! Vlastně v jedné činnosti nezaostal – v týmovosti. A to na nás momentálně stačí, i když prakticky snad vystřelil jednou směrem na naši branku..
Po delší době mohu pochválit fanoušky, ale ani to nám nepomohlo..

V SOBOTU jedeme do DOBŘÍŠE, pokusit se urvat konečně vítězství! Kdo nad námi ještě nezlomil hůl, tak autobus odjíždí ve 13:45 od našeho stadiónu! Zápas začíná v 16:00.