TOCHOVICE vs PRŮHONICE  2:1 (0:0)

Poprvé v jarní časti jsme nastupovali proti mužstvu, které je v tabulce pod námi a zápas se nám hrubě nevydařil. Hrálo se na výborně připraveném trávníku. Rozměrově hřiště podobné našemu. Soupeř chtěl hrát fotbal, žádná přehnaná tvrdost, vzhledem k jeho věkovému složení nestíhal nějak enormně napadat, ani se vracet. Rozhodčí absolutně v pohodě. Proč jsme tedy schopni zápas takhle zpaskřivit a ještě nezískat ani bod?! Napadá mě jediný důvod – NEDISCIPLÍNA!

Zápas samotný, zejména 1. poločas, mnoho vzruchu natož krásy nenabídl.  Domácí měli ve svých řadách několik fotbalistů s ligovými zkušenostmi, kteří využívali našeho nedůrazu a tak si chvílemi docela zahráli.. Jestli najít trochu pozitiv, tak snad zlepšení v bránění standardních situací. Jinak se kluci předháněli, kdo zkazí jednodušší nahrávku, případně naopak, kdo vymyslí krkolomnější finálovku.. Z naší strany stojí za zmínku dva nebezpečné centry, které jsme ale nezužitkovali. Když nic neproměnili ani domácí, bylo skóre 0:0 o přestávce celkem logické..

Do druhého poločasu jsme vstoupili přeci jen o trochu aktivněji a zdálo se, že bude otázkou času, kdy se prosadíme. Opravdu netrvalo dlouho a gólíka jsme zařídili. V 50. minutě se dostal míč až ke Karlosovi v bráně, ten trefil protihráče tak smolně, že skončil v naší svatyni – 1:0. Následovala šance Patyho, který levačkou hodně minul. Potom Suky hlavou nechal vyniknout domácího brankáře. A tak přišel trest. Útočník soupeře potáhl balón diagonálně naší polovinou až na naší levou stranu, kde zrovna Bábis přemýšlel, jestli je to nebezpečný útok, nebo není. Byl. A ačkoli je Bába abnormálně rychlý, protihráče stačil atakovat jen za cenu penaltového zákroku – 2:0. Začali jsme hrát na riziko a uzavřeli uvadající Tochovice na jejich polovině. Když Suky v 70. minutě snížil na 2:1, doufali jsme alespoň v nějaký ten bodík. Jenže Jemi hlavou mířil nad, Satyho a Doudyse střely byly zablokovány a tak jsme krom dvou ‚petek‘ piva jeli domů s prázdnou!

V neděli dorazí Votice, tak máme šanci napravit reputaci, kterou jsme si za poslední 3 poločasy dost pokazili.

Divákům, kteří nás přijeli podpořit až k Příbrami, se za předvedený výkon omlouváme!!