PRŮHONICE vs. ZÁRYBY 12:0 (6:0)

Poslední ‘povinné vítězství’, před zápasy s týmy z první poloviny tabulky, jsme zvládli. Nakonec si kluci zastříleli, vylepšili skóre i osobní statistiky. Prostě se ZÁRYBY jsme nebyli ZA RYBY..

Úvodní čtvrthodinka nějaké kanonádě vůbec nenasvědčovala. Byli jsme sice více na balónu (což jsme vždy), ale kombinace byly pomalejší, než bychom potřebovali. A tak jsme si pomohli standardkou (konečně !). Rozehra Adis, centr Hocmi a ve vzduchu zavěšený Bouda hlavou – 1:0! Bohužel už chvilku předtím signalizoval problém s lýtkem a tak šel dolů. To byla jediná kaňka na nedělním utkání. Adam za minutu nechytatelnou pravačkou 2:0! Následovaly 2 góly Beryho, který vlétnul na plac místo Boudy a opanoval pravou stranu – nakonec řečí kanadských bodů 2+5 – slušnej zápas!.. Na 5:0 Jemi z deseti metrů do šibenice. Konečnou podobu 1. půle dal Bury – 6:0!

O přestávce jsme pošetřili Adise, kterého vystřídal Mára Ben Chaim. Po pěti minutách se prosadil opět Bury 7:0 a i když se mu střídat moc nechtělo, uvolnil místo Mézovi. Přejme si, ať Bury svou chuť do hry přiveze i do Poděbrad, budeme ji potřebovat! V 72. minutě svítilo na tabuli opět 0:0 (světelná tabule není uzpůsobena na dvojciferné výsledky..) a tak se začalo z tribuny ozývat : ‘Dejte jim už góla!’ :)). Zpět tedy ke střelcům , na 8:0 dal Koťas, potom Jemi hlavou a desítku uzavřel Dombič! Protočili jsme trochu posty a tak vyplaval na hrotu Fronka – 11:0! Poslední slovo si vzal neúnavný Sukynaldo, který v té době asi už víc mával ke své skupině fanoušků (i Hujerovi by měli honičku!..), ale góla si samozřejmě zasloužil – 12:0!! Konec!!!

Závěrem mám malou prosbu/výtku (snad se neotočí proti nám) na NAŠE FANOUŠKY : Pojďte fandit nám, tak jak to po většinu času děláte. Pojďte se vyvarovat výsměchu soupeři. Teď to byl třeba brankář, který spadl na motorce a přestože měl zranění ruky, stoupl si do brány, aby nenechal spoluhráče ve štychu a většinu zápasu odchytal…Moc si vážíme Vaší přízně i času při výjezdech! MOC NÁM POMÁHÁTE a dokazujete, jak máte fotbal (sport) rádi a k němu respekt k soupeři patří! A nemusíme u toho zrovna klečet!..

JDEME DO FINÁLE PODZIMU! Již v sobotu v 10:15 hrajeme v PODĚBRADECH , u soupeře, který zatím připravil jedinou porážku druhému Mnichovu Hradišti!

ODJEZD AUTOBUSU v šibeničních (obzvláště pro mě:)) 8:10 od hřistě! Pojeďte s námi, ať nám pomůžete udržet 1.místo!!