NELAHOZEVES vs. PRŮHONICE  2:0 (1:0)

Vzhledem k tomu, že zde z větší části popisuji naše góly, šance, příležitosti, tak tentokrát není moc o čem psát. Je jasné, že i lepší týmy zahrají špatně, ale nevytvořit si za celý zápas vážnější šanci?!

Začátek utkání jsme začali relativně slušně a nic nenasvědčovalo, že bychom ze zdejšího ‚pastadionku‘ odjížděli s prázdnou. Bohužel Adamova střela se mezi tři tyče nevešla a tím prakticky naše dominance skončila. Sice bylo držení balónu cca 70:30 v náš prospěch i v dalším průběhu, ale krom několika zblokovaných střel, jsme nevyprodukovali vůbec nic – to je snad až umění!! Domácí se opírali o výkony dvou zkušených hráčů; Vorla na stoperu a Kučeru, který nám dělal velké problémy na druhé straně hřiště. Na konci 1. půle Kučera zatáhl míč podél našeho pokutového území, když ucítil kontakt s Berym upadl a následovala penalta – 1:0. Jako přídavek jsme obdrželi další kartu za řeči a šlo se do kabin.

Druhý poločas byl snad ještě horší a nebýt Davida v bráně, mohli jsme odjet s debaklem. Korunu našemu výkonu jsme nasadili 5 minut před koncem, kdy jsme soupeři vytvořili další gólovku, kterou už nešlo nedat!

Co nám tedy zápas ukázal?

1; Máme se stále hodně co učit. Není přeci možné, aby na nás stačili DVA hráči.. I když některé naše individuální výkony byly za/pod hranou této soutěže!..

2; Absence rychlostních typů. I když vykombinujeme soupeře, prakticky nejsme nebezpeční..

3; Malá bojovnost, nebo odvaha. Jsme schopni prohrát tři, čtyři osobní souboje za sebou..

4; Fanouškovská přízeň. Momentálně, i kdyby jsme hráli na Aljašce, za námi přijede víc fanoušků, než mají domácí!

Aspoň malá pochvala. Hráčům za nevzdání se a dobývání branky soupeře až do konce (i když marné).. Budiž toto příslibem ke zlepšenému výkonu, o víkendu hrajeme doma s Doksy.