Obnovená premiéra trenéra Josefa Blažka na lavičce Podlesí dopadla na jedničku. Po podzimu šestý tým tabulky I. A třídy zahájil jarní část soutěže vítězstvím 4:3 nad Průhonicemi. O výsledku zápasu rozhodl první poločas, ve kterém Podlesí vsítilo všechny čtyři branky.Už po dvanácti minutách vedlo po zásahu Valty a proměněné penaltě Hájka 2:0. O osm minut později sice proměnil pokutový kop i na druhé straně Douda, ale záhy kontroval svou druhou brankou Hájek, navíc ve 34. minutě mířil do vlastní sítě průhonický Kotýnek.To byl rozhodující moment duelu. Ačkoliv hosté dokázali po pauze zásluhou Doksanského a Jemelíka snížit na rozdíl jedné branky, Podlesí už si výhru vzít nenechalo.