Nelahozeves znovu potvrdila, že se jí ve venkovních zápasech daří v poslední době více než doma. V Průhonicích po proměněném samostatném nájezdu Janovského vyhrála úvodní poločas. Ve druhém domácí povzbudilo vyrovnání na 1:1. „Začali hrát útočný fotbal, vypracovali si několik šancí, které bravurně zlikvidoval brankář Zavadil,“ potvrdil trenér Daniel Kaplan na klubovém webu, že se měla jednička Dynama co ohánět, aby dovedla zápas dvou týmů z horšího středu tabulky alespoň k bodu. I pro ten druhý pak dělala maximum. „V penaltách se překonával, ale našim střelcům zvlhl trestuhodně prach,“ dodal Kaplan. Rozstřel si po třech týdnech zopakovala i Pšovka. Na rozdíl od dvou předešlých v Mnichově Hradišti uspěla. Delší dobu navrch měli hosté i v utkání samotném. O vedení se připravili vlastním gólem Vildy zkraje druhé půle. Na začátku první střílel do správné brány Rostislav Šmíd. „V zápase jsme měli víc šancí než soupeř. V první půli jsme měli vést vyšším rozdílem a pak si dáme vlastní gól…,“ litoval aktuálně už šestigólový nejlepší střelec mužstva, který kvitoval alespoň vyhrané penalty. „Bod navíc jsme si určitě zasloužili.“