PRODIET I.B třída skupina D

Spartak Průhonice 2:1 (0:0) SK Slavia Jesenice z.s.

Střelci: 84. Veverka Jan, 90. Dobiáš Jakub - 70. Beneš Martin

Report z utkání:

Předposlední krok ke kýženému postupu jsme udělali doma, kdy nás čekala SLAVIA JESENICE. Soupeř se na jaře prezentuje zlepšenými výkony a potvrdil to i v tomto zápase. Utkání samotné jsme začali v podobném duchu, ve kterém jsme odehráli duel v Kondraci. Bohužel a logicky, ne vždy přeměníme tři šance ze čtyř. To by jsme se pohybovali trochu v jiné soutěži. A tak i přes poměrně slušnou hru a gólové příležitosti, nedařilo se nám se skóre pohnout. Když své šance neproměnili Dobiaš Jakub, Kroh, Mezei, šlo se do kabin za bezbrankového stavu. Druhá půle pokračovala v podobném stylu a šance přibývaly a přibývaly , ale “zařízení” ne a ne trefit. A tak přišla 70. minuta a naše klasika - když si soupeř prostě góla nevytvoří, tak mu ho vytvoříme my. Nejprve Bureš suveréně odzbrojil jesenického útočníka, aby vzápětí nesmyslně balón ztratil a následně chlapce sundal. Sudí neváhal a nařídil přímý kop z nějakých třiadvaceti metrů. David Fišer tentokrát gólu nezabránil, promáchl a bylo 0:1!! Téměř současně se nad stadionkem nese zpráva, že Mnichovice vedou s Kácovem 3:0, což by pro nás znamenalo 3. místo - na olympiádě asi dobré, ale zde?!.. Najednou čas letí a rozhodčí si svými výroky naše fanoušky opravdu nezískává! Hra je prakticky na jednu branku, ale střeleckou smůlu nemůžeme protrhnout. Až 84. minutě dostaneme bolón na pravou stranu, tam se Veverka zbaví obránce a svoji obávanou levačkou trefuje na přední tyč - 1:1! Snažíme se hrát stále svou hru, hlavička Jardy Kroha však míří do gólmana hostí. Když stále populárnější sudí ukazuje dvěma prsty, kolik se bude nastavovat, podnikáme další asi poslední útok, z pravé strany letí centr do vápna, kde hlavičkuje Dobiaš Jakub do protisměru brankáře, tyč a míč chytá gólman až za čarou! Pomezní signalizuje GÓÓL - 2:1!!! Následuje neskutečná euforie a také šest minut nastavení (patrně sudí zapomněl kolik ukazoval, anebo pracoval na pile...). Žádné další drama už nepřipouštíme a dohráváme zápas v uctivé vzdálenosti od naší brány. KONEC a 3 body jsou naše!

Kometář trenéra A-týmu Rudyho K. - Dnes musím kluky pochválit především za to, jak bojovali do poslední minuty s nepřízní osudu v podobě neproměňování a za to, že věřili ve svoje síly. Říká se, že poslední krok je nejtěžší, ale po dnešku vím - MY TO ZVLÁDNEM!!

Všechny fanoušky zveme do Teplýšovic , přijďte pomoct k historickému postupu!

TJ Sokol Kondrac z.s. 0:7 (0:5) Spartak Průhonice, z.s.

Střelci: 2. Mezei Lukáš, 22. Mezei Lukáš, 28. Szatmari Daniel, 35. Mezei Lukáš, 38. Souček Tomáš, 66. Dobiaš Jakub, 69. Dobiaš Jakub

Report z utkání:

Ve 24. kole nás čekal nejvzdálenější soupeř - Sokol Kondrac. Po dvou herně nevydařených zápasech jsme si spravili chuť. Především v prvním poločase nám vycházelo takřka vše a jen škoda, že takto nehrajeme alespoň ob zápas - mohli jsme již v postupových tričkách trávit teplé dny někde u vody.

Vstup do zápasu nám vyšel dokonale a již ve 2. minutě zakončil krásnou akci Mezei - 0:1. Dále jsme pokračovali v aktivní, ale i organizované hře, nicméně na další góly se čekalo 20 minut. Kdo si počká, ten se dočká, platilo tentokrát vrchovatě! Během 15-ti minut se do listiny střelců zapsal 2x Mezei, Szatmari a Souček. Poločas snů - 5:0!

Jak už to ve fotbale bývá, když jeden tým jasně vede, po přestávce tempo hry opadá. Bylo tomu tak i tentokrát. Nejprve jsme se náběhem dostali snad sedmkrát do ofsidu. Když už kolem stadionku začala kroužit místní policie a chtěla Jakuba Dobiaše sebrat za potulku, ukázal proč je nejlepším střelcem soutěže. Nejdříve se trefil z hranice vápna, kdy chytře obstřelil golmana na zadní tyč. Aby o necelých pět minut na to zamotal pravého obránce soupeře, přidal mu na cestu ‘housle’ a bombou vymetl šibenici - PARÁDA a 0:7!! Postupně jsme prostřídali a šli si zařvat na oslavu vítězství .

Pár slov trenéra Rudyho K. Spartaku Pruhonic: Dnes těžko někoho vyzvihovat, protože se zápas povedl opravdu všem, což dokazují i hlasy trenéra domácích a fanoušků, kteří nechápali, jak takový tým mohl poztrácet tolik bodů. Já to nechápu také..

Spartak Průhonice 2:1 (1:0) Sokol Maršovice z. s.

Střelci: 7. Dobiáš Jakub (pen.), 70. Dobiáš Jakub - 47. Laurich Karel

Sestava: Fišer – Bábovka, Mezei (80. Brázda J.), Dobiaš M., Šindelář, Douda (89. Tichai), Kroh (63. Veverka), Bureš, Szatmari, Dobiaš J., Souček. Trenér: Rudolf Kahle

V předposledním domácím utkání jsme hostili Sokol Maršovice. V minulém kole se nám nepodařilo získat všechny body ve Struhařově a tak bylo zapotřebí bodoval naplno. Když již 7. minutě proměnil Jakub Dobiaš penaltu, zdálo se, že se tentokrát bude řešit jen výše skóre. Bohužel tato úvaha byla mylná. Buď jsme balón ztratili ještě v před finální fázi, anebo se nám nedařilo šance proměnit. Naopak za hosty zlobil dvaačtyřicetiletý veterán Skála. Do přestávky se však stav skóre neměnil. Naopak, pár minut po pauze bylo srovnáno. Naštěstí jsme nezačali panikařit a dále se snažili bránu soupeře dobýt víceméně kombinačně. Šance přibývaly, ale ani Šindelář, Szatmari, Dobiaš neproměnili. Zdařilo se až v 70. minutě Jakubovi Dobiašovi a netradičně pravačkou. Důležitý gól! I když kvalita a fyzická převaha (zřetelná už jen při pohledu na některé “atletické” postavy hostí) byla jasně na naší straně, další gól už jsme nepřidali. Naštěstí ani soupeř a tak jsme povinné tři body získali.

Pár slov Trenéra Rudyho K.: Moc nechápu některé výkony. Asi zodpovědnost a z ní pramenící nervozita. Dobrá, ale potom tedy nejsem takový hráč, za kterého se mám. Přeci jen by rozdíl 30-ti bodů a od příští sezóny (snad) dvou tříd měl být víc patrný, než jsme v posledních zápasech ukázali. Za bojovnost pochvala Sukymu, za hru Mezkovi a Patymu.

TJ JISKRA STRUHAŘOV,z.s. 3:4 (1:2) Pen: 3:4 Spartak Průhonice, z.s.

Střelci: 13. Zmek Vojtěch, 55. Hroch Jan, 78. Dudík Martin - 18. Šindelář Petr, 31. Dobiaš Jakub, 76. Dobiaš Jakub

Sestava: Fišer – Vosátka (39. Mezei), Veverka, Dobiaš M., Šindelář, Douda, Kroh, Bureš, Szatmari (46. Kotýnek), Dobiaš J., Souček. Trenér: Rudolf Kahle

Ve 22. kole jsme zavítali do Struhařova. Tým domácích bojuje o udržení v soutěži, tak jsme se obávali, co nás zde čeká. Nechutně agresivně bojující chasníci? Nikoliv! Nakloněná rovina od rozhodčích? Ne! Nevraživost od diváků? V žádném případě! Místo toho: příjemný stadionek s poměrně dobrým trávníkem, pohodové publikum a soupeř se snahou hrát fotbal. Mohlo by se tedy zdát, že k našemu tříbodovému zisku nestojí nic v cestě. Chyba lávky: je tu ještě v květnu neobvyklé 25-ti stupňové teplo; slunce - svítící jen do našich očí; neochota soupeře někam zmizet, když chci projít skrz něj; a hlavně lenost a (ne)odvaha postoupit osobní souboj, který by mě mohl bolet! K průběhu utkání: Začali jsme na balónu a šance na sebe nedaly dlouho čekat. Bohužel, buď jsme netrefili branku, nebo nás vychytal brankář. A tak jsme vyrobili soupeři standartku. Centr do našeho vápna neuhlídaný hlavičkující hráč a 1:0. V té době jsme zápasu jasně dominovali, i když některé individuální výkony byly tristní. Ke srovnání skóre nám pomohl brankář domácích, který podskočil Fišerův výkop a důrazný Šindelář zasunul. Sice jsme dále vytvářeli chyby, ale hru v náš prospěch otáčel Douda s Markem Dobiašem. Ve 30. minutě prošel Douda přes tři hráče a následoval faul. Postavili jsme si balón a Dobiaš Jakub z 22 metrů nachytal brankáře na švestkách - 2:1. Před půlí se zranil Vosátka a museli jsme střídat. Když soupeř neproměnil své dvě šance, šlo se do kabin za příznivějšího skóre pro nás. Jestliže jsme v 1. půli hráli špatně, tak druhá byla z naší strany až brutální! Soupeř ucítil šanci na nějaký bodový zisk, a my se začali předhánět, krerá řada bude nejhorší: Doudovi se přestalo dařit, v obraně absolutní neorganizace a v útoku jsme se dostali na 100% prohraných hlavičkových soubojů!! Deset minut po přestávce jsme na naší půli prohráli čtyři osobní souboje s jedním protihráčem (možná tam hostuje z nějakého alespoň třetiligového týmu, jinak těžko pochopit ..), balón se dostal na pravou stranu, kde trestal nekompromisní střelou záložník domácích - 2:2. Gól nás trochu probral, i když Struhařov měl také šance, ale přeci jen patřil tento úsek hry našemu týmu. Střídající Mezei zlobil na pravé straně a připravil několik příležitostí. Z levé  hrál solidní zápas Mára Dobiáš a tak bylo otázkou času, kdy kýžený gól vstřelíme. Stalo se tak v 78. minutě, z další akce na pravé straně a Dobiaš Jakub se tentokrát nemýlil a propálil golmana domácích. Když přibývali další šance do otevřené obrany, asi jsme si již všichni mysleli na tři body. V 85. minutě jsme z poloviny hřiště rozehráli přímý kop tak, že soupeři stačilo míč nakopnout za naši obranu a útočník Struhařova měl dostatek času, aby Davida přehodil - 3:3. Následovala šance domácích a závar v poslední minutě hostí, ale na penaltovém rozstřelu se již nic neměnilo. V něm kluci zachovali chladnou hlavu všichni proměnili, Dave jednu penaltu vyrazil a tak jsme ‘bonusový’ bod získali my.

Slova trenéra Rudyho K.: Většinou zmiňuji hráče, kteří odehráli dobrý zápas, tak tentokrát musím jmenovat Máru, Mézu a Davida v bráně. Jinak zde nebudu rozebírat individuální ‘výkony’ a přístup některých hráčů - to necháme do kabiny. Nicméně druhý poločas byl nejhorší za mého působení u týmu. Jako trenér A-mužstva se všem, příznivcům, rodinným příslušníkům i funkcionářům omlouvám, že utratili čtyři hodiny svého času a byli svědky takového výkonu nehodného Spartaku Průhonice!

Spartak Průhonice 4:2 (2:1) Sokol Zvole, z.s.

Střelci: 17. Douda Adam, 18. Dobiáš Marek, 58. Kroh Jaroslav, 62. Bureš Michal - 14. Grund Radek, 64. Grund Radek

Sestava:  Fišer - Vosátka, Dobiáš M., Bábovka, Šindelář, Douda, Kroh, Bureš (82. Brázda J.), Szatmari (70. Kotýnek), Mezei (89. Vinš), Souček. Trenér: Rudolf Kahle

V dalším domácím zápase jsme hostili hráče Zvole. Bylo co vracet, protože na podzim nás Zvole dvěma góly v závěru porazila 2:1!! V sobotu byly k vidění dva rozdílné fotbalové styly. Snaha o kombinaci (chvílemi i v pohybu) v našem podání a zjednodušená hra, plná dlouhých nákopů a následných hlavičkových soubojů. Prvních 10 minut, jsme prakticky nepůjčovali soupeři balón, vypracovali si i gólovou příležitost, ale ‘Paty’ Dobiáš zamířil těsně vedle. Když jsme tedy zjistili, že si soupeř sám nic nevypracuje, zachovali se tedy jako správní hostitelé! Nejprve Souček zapojil z autu  (na našem ‘vápně’) svého skoro-švagra Vosátku do hry. Toho však zradilo zpracování, soupeř naštěstí ještě netrestal. Jedno varování - žádné varování, řekl si patrně Szatmari a chtěl kombinovat hlavou (z výkopu…). Mičuda se odrazila o trochu víc a útočník soupeře ji z více než 35-ti metrů napálil přímo do brány 0:1! Krásný gól! Nutno podotknout, že ze Szatmari se začíná stávat ‘smolař sezóny´, protože, když vytvoří chybu ON, je z toho pravidelně gól. Naštěstí obdržená branka nás nerozhodila a během pěti minut skóre otočili v nás prospěch. Nejprve po faulu na Mezka, proměnil (opět suveréně…) Douda penaltu, aby hned minutu poté Dobiaš M. upravil na 2:1!! Hra se trochu zklidnila a pokračovala v zajetých kolejích - my na balónu, soupeř bez a když, tak rychle prásk nahoru. Ve 2. půli jsme chtěli hru kontrolovat a vyvarovat se pasivity z minulého zápasu. Nemyslím, že stoprocentně, ale zlepšení tu bylo. Kolem 60.minuty jsme vystřelili opět dva slepené góly. Nejprve po vydařené kombinaci, uvnitř pokutového území zakončoval Kroh. Následovala paráda Bureše, kdy před naším vápnem uplatnil svůj důraz, vyvezl k půlící čáře, kde si narazil s Krohem, potáhl ještě 20 metrů ( hlavně, že na trenéra ukazuje ‘mlejnek’ od 30. minuty!..) a utěšenou střelou vymetl pravou šibenici!! - 4:1. Nebyli by jsme to však my, abychom si zápas aspoň trochu nezkomplikovali. Roh soupeře, náš nedůraz, hlavička ze 16-ti metrů a 4:2. Zápas se dohrával relativně v poklidu, i když několik zákroků soupeře bylo trošku přes míru, ale zase jsme se dozvěděli spoustu fotbalových pravidel a mouder z lavičky hostů.

Pár slov trenéra Spartaku Průhonic Rudy K.: Nevím, jestli nechválím moc, ale přesto to udělám. Za prvé: pochvala za to, jak se kluci semkli a na hřišti, i mimo, je to vidět. Za druhé: za zlepšení v osobních soubojích - tady nejde nejmenovat Sukyho s Bábou, kteří i přes svoji průměrnou ‘výšku’ jdou do každého souboje a ještě většinu vyhrávají a za třetí: S jakým přehledem oba domácí (povinné) zápasy zvládli!! Ne vždy je to samozřejmostí - stačí se podívat na ligu. Nicméně ještě nás čeká 5 důležitých utkání a v nich 15 bodů!

Spartak Průhonice, z.s. 4:1 (3:0) FK Říčany

Střelci: 11. Douda Adam (pen.), 15. Douda Adam, 41. Dobiáš Marek, 88. Szatmari Daniel - 75. Lohynský Jan

Sestava:  Fišer - Vosátka, Dobiáš M., Bábovka, Veverka, Douda, Kroh (82. Brázda J.), Bureš, Szatmari, Mezei (58. Brázda M.), Souček. Trenér: Rudolf Kahle

Ve 20. kole jsme doma přivítali FK Říčany. Otázkou dne bylo, jak se vyrovnáme s prohrou z Mnichovic. Teď již můžeme říct, že jsme zápas víceméně s přehledem zvládli. Utkání samotné jsme začali v tempu a na výborně připraveném trávníku se snažili o kombinační hru. Ta, i když občas stále s chybami, přinášela šance a už v 11. minutě byl faulován Veverka a Douda se penalty nemýlil! Pár minut na to se prodral Szatmari na pravém křídle k balónu, dal pod sebe a Douda, (před zraky svého spokojeného otce), zvýšil na 2:0. Náskok nás uklidnil a 1. poločas jsme předváděli hru, kterou by jsme se rádi prezentovali pravidelně. Po několika dalších šancích se před závěrem poločasu prosadil už jen Marek Dobiáš, který šel důrazně do souboje a hlavou skóroval - 3:0! Pamětníci zavzpomínali na Horsta Hrubesche, který se hlavou také málokdy mýlil a šlo se do kabin… Dobrý poločas! I když jsme si o přestávce říkali, že budeme hrát stále aktivně, tak 2. poločas byl z naší strany podstatně slabší a moc zábavy jsme nenabídli. Hra se vyrovnala, šance ale nepřicházely ani na jedné straně. Patnáct minut před koncem jsme si vybrali slabší chvilku a tradičně inkasovali. Chybu u gólu napravil Daniel Szatmari v 85. minutě, kdy po individuální akci s přehledem uzavřel skóre na 4:1! Gól mu přáli snad všichni přihlíživští, protože toho naběhal opravdu dost!

Vyjádření trenéra Spartaku Pruhonic – Rudy Kahleho: Možná trochu zklamání z druhého poločasu, ale kdyby se každý zápas dohrál v klidu na 4:1, tak nám to asi úplně vadit nebude. Nutno kluky pochválit, že i v pozměněné sestavě a za úmorného vedra nic nevypustili a neustále se snažili hrát fotbal. Soupeř, i když je v tabulce dole, špatný nebyl a vzhledem k věkovému složení byl nepříjemný svým pohybem i nasazením. V sobotu musíme body potvrdit opět doma, kdy přijede Zvole.

Tělovýchovná jednota Mnichovice 2:1 (1:1) Spartak Průhonice, z.s.

Střelci: 27. Kolínský Tomáš (pen.), 73. Horňák Michal - 36. Šindelář Petr

Sestava:  Fišer - Vosátka, Dobiáš M., Bábovka, Dobiáš J., Douda, Kroh, Bureš, Šindelář, Mezei (75. Szatmari), Souček. Trenér: Rudolf Kahle

V 19. kole nás čekal soupeř z čela - Mnichovice. Zápas to byl důležitý, vzhledem k postupovým ambicím obou týmů. Více než soupeře jsme se obávali rozhodčích. Dnes již můžeme říct, že jsme se nespletli. Zápas se odehrál na bídném trávníku, ale i tak jsme se snažili být aktivní a hrát ‘ fotbal ‘... Už v 5. minutě jsme se prokombinovali do vápna, nedovoleným způsobem zastaven Kuba Dobiáš a - nic. Hráli jsme tedy dál. Další faul na 18-ti metrech a - zase ticho. Poté jsme vyrobili chyby vzadu a nabídli soupeři standartky (samozřejmě odpískané...). Potom následoval vtípek pomezního rozhodčího, kdy nám odmával ofside z autového vhazování. Následoval závar před domácí brankou, trefená tyč a odraz podél brankové čáry. Další šance Jakuba Dobiáše, ale opět neproměno. A tak přišel trest v podobě zbytečné ztráty, centru do vápna, naší ruky a tudíž penalty - 1:0 pro domácí. Nutno přiznat, že Mnichovicím zahrál výborně útočník Kolínský, a i když si občas pomohl faulem, byl opravdu nebezpečný. Naštěstí v naší bráně exceloval David Fišer, krerý za zápas vyřešil pět nebezpečných situací soupeře. Pět minut před půlí jsme soupeře přitlačili k pokutovému území, první dvě střely byly zblokovány, ale balón se odrazil k Šindelářovi a ten křížem propálil vše - 1:1. Do 2. půle jsme šli se snahou hru trochu zjednodušit, aby jsme nenabízeli jednoduché šance soupeři . Sice jsme nebyli až tak dominantní jako v 1. poločase, ale Mnichovičtí si gólovky nevytvářeli. Těžko říct, jak by zápas dopadl, kdyby své šance Dobiáš a Souček proměnili, ale... Přišla opět zbytečná (i přísná , to nemusíme rozebírat) standartka. Tu jsme ještě odvrátili na roh, ale při něm laxně pokryli velezkušeného Horňáka a ten trefil hlavou - 2:1. Do konce chyběla čtvrhodinka, snažili jsme se být pozitivní, ale gól s námi otřásl. Sice jsme se ke střelám dostávali, bránu trefit nedokázali. V této fázi nás soupeř přehrával a vytvořil si další vyložené šance. Ale Davida Fišera už nepřekonal. Následovalo několik nevybíravých zákroků domácích, buď bez odpískání, že bez žluté, je jasné. Když už Bábovkovi opravdu již po několikáté hrozilo zranění a sudí přihlížel, rozhodl se trenér Průhonic Rudy K. vstoupit do zápasu (doslova) - a doufal, že ve zbytku utkání se v hlávním arbitrovi třeba hne svědomí, ale nic.. Pár slov trenéra Rudyho Kahla: Ve čtvrtek se projedu na Strahov na jednání DK. Důležitý zápas jsme tedy nezvládli, možná to ani nešlo, ale gólů jsme měli určitě dát víc!! Takže jediným pozitivem z minulého týdne zůstává Sukymu narozená dcerka Sofinka! V kontextu nechutného a bezcharakterního sobotního představení dvou padesátiletých chlapců, je tento fakt určitě zásadnější.

Spartak Průhonice, z.s. 4:1 (3:1) Tělovýchovná jednota Sokol Miřetice

Střelci: 20. Dobiáš Marek, 25. Douda Adam, 34. Dobiáš Jakub, 68. Dobiáš Marek 31. Přitasil Vojtěch

Sestava:  Fišer - Vosátka, Dobiáš M., Bábovka (82. Mezei), Kotýnek, Dobiáš J., Douda, Szatmari (72. Kroh), Bureš (68. Veverka), Šindelář (46. Kotýnek), Souček. Trenér: Rudolf Kahle

V sobotu jsme doma přivítali Sokol Miřetice. Soupeři patří v aktuální tabulce 5. příčka a v jarní části získal 9 bodů ze čtyř zápasů, tzn. stejně jako my.
Zápas začal tradičně: úvodní ‘oťukávání’ s následným přebíráním iniciativy naším týmem. V první šanci se ocitl Petr Šindelář, který si seběhl až na první tyč, ale hostující brankář zasáhl. Následovaly střely ze střední vzdálenosti Adama Doudy a Jakuba Dobiáše. Ve 20. minutě jsme zakombinovali na pravé straně, Jakub šel přes hráče, ten ho zastavil faulem rozhodčí odpískal penaltu. K té se postavil mladší z Dobiášů, ale brankář vystihl směr a penaltu lapil. Rozhodčí viděl předčasné vběhnutí do pokutového území a nechal penaltu opakovat. Marek sice nadvakrát , ale proměnil - 1:0. Pár minut poté a obléhání soupeřovy svatyně, napřáhl Douda a křížem trefil za háčky - 2:0. Následovaly hlušší minuty, bohužel také tradiční, zbytečné nabídnuté rohy a další standartní situace pro hosty. Deset minut před koncem poločasu jsme nedůrazně neodvrátili dlouhý aut a jeden z bratrů Přitasilů nás z úhlu potrestal - 2:1. Dvě minuty poté jsme byli svědky opravdu fotbalové parády. Jakub Dobiáš napřáhl snad ze 30-ti metrů a míč se zastavil až v pravé šibenici - 3:1! Důležité uklidnění a šlo se do kabin.
Druhý poločas jsme víceméně kontrolovali. Gólově se prosadili už jen jednou, kdy se po rozehraném rohu trefil podruhé Marek ‘Paty’ Dobiáš . Následovala oboustranná střídání a pokles tempa, za které mohlo i 30-ti stupňové vedro. Škoda frustrace hostujících hráčů, i když  ta asi přichází vždy po opakované penaltě a dá se i pochopit. Nicméně některé zákroky byly opravdu ostřejší. Což potvrdil (v novinách i odsoudil) trenér hostí. Docela rozdíl od chování v Týnci. Miřetice každopádně potvrdily zlepšené jarní výkony a byly důstojným soupeřem. Pro nás dobrá prověrka, zlepšená hra budiž příslibem, před příštím kolem, kdy nás čekají Mnichovice. Závěrem pár slov od trenéra A-týmu Spartaku Rudy Kahleho: Musím smeknout před kluky, jak, až na pár minut, odjezdili celý zápas v opravdu tropických podmínkách!

FK Týnec nad Sázavou z.s 2:3 (0:2) Spartak Průhonice, z.s.

Střelci: 52. Horký Jakub, 82. Linhart Jakub - 37. Szatmari Daniel, 41. Veverka Jan, 62. Mezei Lukáš

Sestava: Fišer - Vosátka, Dobiáš M., Bábovka, Veverka, Dobiáš J. (79. Brázda J.), Douda, Szatmari (70. Mezei), Bureš (43. Kroh), Šindelář (46. Kotýnek), Souček. Trenér: Rudolf Kahle