Průhonice - Kondrac 3:0

21.04.2015 16:50

Utkání začali lépe domácí a vytvořili si územní převahu. Hrál se ale fotbal průměrné úrovně a diváci tak moc pěkných situací v prvním poločase neviděli. Výjimkou byla šance domácích, kterou reflexivně zlikvidoval Císař, nebo na druhé straně střela Žirovnického z dálky. Průhonice byly přece jen o něco aktivnější a vytvořily si několik rohů a po jednom z nich se v závěru poločasu ujali vedení.

Druhé dějství začala lépe Kondrac a zdálo se, že bude sahat po bodech. Jenže v 61. minutě se domácí prosadili na levé straně a zvýšili na 2:0. Třetí branku přidali nádhernou střelou z dálky do šibenice a bylo po zápase. Kondrac se v závěru snažila o zkorigování, ale hlavně pro Pavlíčka byla branka zakletá.

„Jsem na jaře asi nejvíc zklamaný po odehraném zápase. Průhonice nemají na rozdíl od Říčan žádné výborné mužstvo, přesto jsme se nedokázali prosadit a konečný výsledek vypadá špatně. Přes ztráty v sestavě jsme si určitě mohli odvézt nějaký bod, ale vůbec se mi nelíbila naše útočná fáze a ještě méně naše nasazení," povzdechl si trenér Kondrace Jiří Janouš mladší a poznamenal: „Doufám, že kluci se v týdnu podívají na tabulku, přijdou trénovat ve větším počtu a do dalších zápasů dají mnohem více nasazení a osobní odvahy."

Branky: Vošta 2, Mezei. Rozhodčí: Asník. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Autor: Pavel Šimáček
Zdroj: https://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/trefit-se-do-zarizeni-je-pro-kondrac-problem-20150419.html