Průhonice – Miřetice 2:1

26.03.2014 19:26

Nováček krajské fotbalové I. B třídy z Miřetic byl sice v zápase s Průhonicemi aktivnější, měl šance, ale všechny body brali díky Brázdovi hosté.

V deštivém počasí nastoupili domácí ke své premiéře v krajské soutěži se značně pozměněným týmem a nezačali vůbec špatně, ale hned v úvodu neproměnili dvě šance. Poté převzali iniciativu hosté a byli lepším týmem. Dobře kombinovali a vypracovali si šance, ale stejně jako domácí je nedokázali proměnit.

Druhý poločas začali lépe Miřetičtí a mačkali hosty na jejich polovině. Hanuš však sám před gólmanem zkolaboval. V 70. minutě stáhl stoper Průhonic unikajícího Hanuše na brankáře, ale červenou kartu z ruky rozhodčího neviděl. Vzplály vášně a na hřišti se značně přitvrdilo. Rozhodnutí přišlo v 82. minutě, kdy druhou střelu hostů ve druhém poločase Novák vyrazil před sebe a nepokrytý Brázda dorazil míč do prázdné brány. Domácí se snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale Přitasil, Hájek ani Čáp své šance neproměnili. A tak si Miřetičtí vybrali nováčkovskou daň za neproměněné šance.

Branka: Brázda. Rozhodčí: Wolfram. ŽK: 3:2. Diváci: 90. Poločas: 0:0.

Miřetice: Novák – P. Čáp, K. Čáp, Seidl, Zajíc – J. Přitasil, Vondrák, Fialka, Doležal – Hanuš, Hájek. Střídali: Jandák, Turek, L. Kamarýt.

JIŘÍ KAMARÝT

https://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/miretice-si-vybraly-novackovskou-dan-20130826.html