Průhonice - Teplýšovice 1:1 PK 3:4

19.10.2015 20:38

Do zápasu vstoupili domácí aktivněji, ale víc než závary si nevytvořili. Po čtvrthodině hosté hru srovnali a začali si vypracovávat velké šance, ale D. Podhorský, dvakrát Král a Breburda je neproměnili, což se Teplýšovickým stalo ve druhém poločase osudným. V 65. minutě fauloval Měsíček domácího útočníka a z penalty Kuneš otevřel skóre. Hosté však za chvíli z trestného kopu Neradem vyrovnali. V závěru měli blíže k výhře domácí, ale trefili tyč a netrefili poloprázdnou branku. A tak došlo na penaltový rozstřel, po kterém hosté brali druhý bonusový bod.

„Výkony mužstva se zlepšují, což jsme potvrdili i v Průhonicích. V prvních deseti minutách jsme měli problémy a špatně bránili. Pak jsme hru srovnali a vypracovali si několik šancí, ale co neproměníme, je až zarážející. A tak nás Pánbůh potrestal a z problematické penalty jsme dostali gól. Poté jsme měli my sporný tresťňák, ze kterého Nerad vyrovnal. V závěru to byl vabank a nakonec jsme vyhráli po penaltách," popsal dění na hřišti trenér Teplýšovic Petr Chomát a pokračoval: „Na I. B třídu se hrál vynikající fotbal, ke kterému kluci přispěli velmi dobrým výkonem, za což je musím pochválit, bojovali nadoraz. Je mi líto Davida Krále, který odvedl strašné množství práce, vyhrával hlavičkové souboje, ale v zakončení mu chybí i štěstí. Je to ale útočník a měl by dávat góly. Výkonnost mužstva jde nahoru a teď to musíme potvrdit s Vestcem."

Branky: 65. Kuneš PK) – 69. Nerad. Rozhodčí: Kuka. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Teplýšovice: Měsíček – J. Dřízal, Pavel Chomát, Nerad – Pejša – L. Kaňka (79. Rosenvald), M. Podhorský, Ottl (67. Kubálek), D. Podhorský (90. Průcha) – Breburda (88. Mládek) – Král.

Autor: Pavel Šimáček