STRUHAŘOV – PRŮHONICE 3:3 (1:2) PK 3:4

23.05.2018 20:55

Ve fotbalové I. B třídě, skupiny D, zapomněl dvanáctý Struhařov na nepovedený výkon v Říčanech a získal s ambiciózními Průhonicemi, které pošilhávají po postupu, bod po divokém zápase, ve kterém diváci viděli remízu 3:3 a na penaltu domácí porážku.

V prvním poločase průměrného utkání měli první šanci hosté, jejichž šanci ve 12. minutě vyrazil nadvakrát domácí Houzar. Vzápětí zahrávali domácí přímý kop a zaváhání hostujícího brankáře využil Zmek a hlavou otevřel skóre – 1:0. V 17. minutě stříleli hosté těsně vedle domácí branky. V 18. minutě si vybrala slabší chvilku domácí obrana i gólman, čehož využil Šindelář – 1:1. Ve 28. minutě domácí promarnili brankovou příležitost, kdy se do dobré pozice dostal O. Veselý, ale místo zakončení ještě hledal Zmeka, ale nepřesně. Odplata přišla za chvíli, když hosté rychle rozehráli přímý kop J. Dobiášem - 1:2. V závěru poločasu ještě domácí podržel brankář Houzar, když vyrazil nebezpečnou střelu.

Po přestávce byli domácí více aktivní a v 55. minutě vyrovnal povedenou střelou střídající J. Hroch – 2:2. Za dvě minuty střílel pěkně O. Veselý, ale hostující brankář projektil vyrazil. V 69. minutě opět hosty podržel brankář, když vyrazil hlavičku J. Sysla na roh. Vzápětí J. Sysel z dobré pozice minul branku. V 76. minutě hosté využili brejku a dostali se do vedení po zakončení Bureše – 2:3. Domácí se pokoušeli o vyrovnání, což se jim povedlo v 87. minutě, když vysunutý stoper Dudík krásným lobem překvapil hostujícího brankáře – 3:3. V závěru mužstva překvapivě otevřela hru a na obou stranách bylo několik dobrých brankových příležitostí, ale bez gólového zakončení. Podle pravidel soutěže následovaly pokutové kopy, v nichž domácí dvakrát neuspěli a tak hosté, kteří proměnili všechny pokusy, získali bonusový druhý bod.