U. JANOVICE - PRŮHONICE 2:3p

06.06.2017 21:53

Uhlíři padli až v penaltovém rozstřelu

Musím hráče pochválit. Bylo to moc pěkné utkání. I soupeř hrál velmi dobře. Hrálo se neustále nahoru, dolů. Opravdu pro diváky pěkný zápas," vyzdvihl kvality utkání s Průhonicemi trenér Uhlířských Janovic Antonín Novotný a zhodnotil vývoj střetnutí: „My jsme se dostali hned ve třetí minutě do vedení. Měli jsme více ze hry, ale postupem času se hra vyrovnala a hosté dokázali vyrovnat i skóre. Ke konci prvního poločasu byly lepším mužstvem Průhonice a zaslouženě šly do vedení dva-jedna. Do druhého poločasu jsme ale lépe vstoupili my a podařilo se nám vyrovnat."

Druhý gól uhlířů přišel po chybě hostujícího brankáře. „Brankář soupeře rozehrál aut stoperovi. Toho však předskočil Randlíszek a do prázdné branky vyrovnal," popsal druhý gól svého týmu Antonín Novotný a na závěr dodal: „Ve zbytku zápasu se hra přelévala ze strany na stranu. K vidění byly i nějaké tyče. Pochválit musím i rozhodčí. Bohužel penaltový rozstřel byl pak pro nás hrozný, protože jsme neproměnili ani jednu penaltu, zatímco hosté dali všechny tři."
Zdroj: https://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/kacov-pres-dobry-vykon-vysoko-prohral-uhliri-potesili-trenera-novotneho-20170604.html