Velký Osek - Průhonice 0:5

07.10.2014 20:34

Zápas, ve kterém jsme byli soupeři zcela vyrovnaným mužstvem. Do 20. minuty jsme měli tři vyložené šance, ale bohužel žádnou z nich nevyužili. Poté soupeř převzal iniciativu, vstřelil branku a byl více na míči. Přesto jsme si i v těchto fázích zápasu  připravovali další šance, ale branky střílel soupeř. V poločase svítil na ukazateli stav 0:3 a většina diváků to nechápala," uvedl trenér  Jiří Sodoma.

„Do druhého poločasu jsme vstoupili opět s dalšími šancemi, ale když jsme nedali ani ty největší, tak přišel trest a soupeř definitivně rozhodl čtvrtou brankou. Od té doby se již jen dohrávalo, my se snažili zaznamenat alespoň čestný úspěch, ale dnes nám prostě nebylo dopřáno. Celkově si soupeř asi zasloužil vyhrát, ale tolik šancí jako dnes nebudeme mít asi ani do konce sezony.  Zápas velmi dobře řídila trojice rozhodčích Doubrava, P. a T. Glogar," dodal Sodoma.

Rozhodčí: Doubrava. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 0:3.

Velký Osek: Kalinec – Jan Adamec (72. Koška), Syřínek, Koubek, Skala (70. Belza) – Bezucha, Pfeifer, Sixta, Špaček (46. M. Šindelář) – D. Adamec  (84. Černý), Mašek.

Autor: René Volf