Viktoria Vestec VS Spartak Průhonice 4:3

25.05.2013 23:02

 

Odpoledne pak „A“ tým Starší přípravky měl na domácím hřišti odehrát opravdovou bitvu o průběžné první místo v tabulce s týmem Průhonic. Utkání vynikající kvality, ale také tvrdosti, nakonec pro sebe rozhodli naši kluci 5 minut před koncem gólem na 4 : 3 a vítězství již udrželi. Po celý průběh zápasu měl více ze hry náš tým, kluci se tlačili do brány, ale směrem dozadu museli být velmi pozorní, protože soupeř měl výborně propracované brejkové situace. Vyzdvihnout je tentokráte nutno obranou dvojici „ Aleš – Honza“. Oba dva sehráli asi doposud své nejlepší utkání za Starší přípravku... Výborně ale hrálo celé mužstvo a bojovali opravdu jako jeden TÝM… A tak jsme se v tabulce po víkendu odpoutali na prvním místě od soupeře z Průhonic a čekají nás ještě na jaře dvě důležitá utkání s týmy z Dolních Břežan a Hradištka, po kterých jak všichni doufáme budeme slavit... Velmi důležité vítězství vybojovalo mužstvo ve složení: Marek (G), Aleš, Honza, Miki, Kuba H., David, Standa, Martin, Tomáš a Vojta.

 

Oba celky si opravdu uvědomovaly důležitost tohoto zápasu, ale pravdou je, že náš tým Spartak Průhonice všechny góly vstřelil ze hry a ne ze standardních situací jako soupeř. To nasvědčuje o herní kvalitě našich kluků a tím je jasně patrné, kdo měl více ze hry..... těsná porážka 4:3 je neodiskutovatelná, ale někdy chybí i lepšímu týmu fotbalové štěstí. 

HR