ZRUČ n. S. - PRŮHONICE 0:3

11.10.2016 21:33

Vyháníme diváky z tribuny, prohlásil Michal Váňa, Zruč nad Sázavou – Fotbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou nezvládli další domácí zápas. V sobotním 7. kole I. B třídy Jiskra doma prohrála s Průhonicemi 0:3.

Utkání jsme si prohráli už v prvním poločase. To, co jsme předvedli, je prostě bída a utrpení. Ani bych se nedivil, kdyby už fanoušci nepřišli. Doma hrajeme strašně, oproti tomu, jaké výkony a výsledky vozíme z venku," kroutil hlavou trenér Zruče Michal Váňa a navázal: „První půle byla odchozená a bez nápadu. Všude jsme byli poslední. Průhonice chtěly vyhrát. My jsme na hřišti nebyli."

O přestávce bylo dusno. „V kabině byla bouřka, která lehce pomohla. Ze začátku druhé půle nás bylo plné hřiště. Dostali jsme se do dvou stoprocentních šancí. Když je nedáme a nedokážeme vyrovnat na jedna-jedna, tak je to problém. Když doma nedáme gól, tak nemůžeme chtít body," zdůraznil Váňa a dodal: „Druhý gól jsme dostali po zpracování rukou, ale na to se nebudu vymlouvat. Třetí gól už nekomentuji, to se hrál otevřený fotbal."

Zruč n. S. – Průhonice 0:3 (0:1) Branky: 36. Zelenka, 58. Mezei, 80. Slavětínský.

Zdroj: https://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/vyhanime-divaky-z-tribuny-prohlasil-michal-vana-20161009.html

Zdroj: https://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/vyhanime-divaky-z-tribuny-prohlasil-michal-vana-20161009.html