PRŮHONICE  vs.  HVOZDNICE   1  :  5  ( 1  :  2 )

Na sváteční neděli k nám přijela Hvozdnice / Povltavská B. Vzhledem k jejímu postavení v tabulce (byla o tři body před námi), se dalo předpokládat, že přijede posílena o hráče áčka. Tak se i stalo a například Filip Mareš, který dvakrát skóroval v pátek v Hostouni, byl absolutně rozdílový. Další hráči, kteří jsou v širším třetiligovém kádru, byli pohyblivější, lepší v práci s balónem, vlastně lepší ve všech činnostech. Navíc, když jsme šli v prvním poločase do vedení a nechali si vstřelit po dvou minutách srovnávací gól, nedostali jsme hosty pod nějaký psychický tlak ani náznakem. Do přestávky se síť za Márou rozvlnila ještě jednou.O pauze jsme se snažili nahecovat, s vírou, že nedáme kůži zadarmo. Bohužel se stal pravý opak, během DESETI MINUT dostali tři góly a bylo po zápase. Hosté vystřídali, polevili, tak z toho byl nakonec „jen“ milosrdný bůr.

OMLOUVÁM SE VŠEM FANOUŠKŮM!!!, kteří byli neúnavní a fantastičtí!

Již v SOBOTU zajíždí áčko do LIBIŠE! Autobus odjíždí v 8:15, tak doražte kluky povzbudit!