TUCHLOVICE  vs.  PRŮHONICE  3  :  1  ( 1  :  1 )

V sobotu jsme zavítali na Kladensko, kde sídlí  momentálně 2. tým tabulky – AFK TUCHLOVICE. Zápas byl vyrovnaný, i když soupeř měl víc gólových příležitostí.

V první půli se nám dařilo kontrolovat hru, ale do větších šancí nás nepustila naše nepřesnost, nebo praporek asistenta (veo 28:14). Domácí šli do vedení po dvou vyhraných hlavičkových soubojích uvnitř našeho vápna. Tři minuty před přestávkou srovnal Kuba Ondroušek, pro kterého to byla gólová odměna za výborný výkon.

Ve druhém poločase nás domácí zatlačili a Mára musel čarovat. Během deseti minut chytil tři tutovky! Od 60. minuty se hra vyrovnala. Vypadalo to na klasickou remízu s tímto soupeřem. Potom se objevil další kouzelník, co snad předčil v čarování i našeho gólmana. Běžela 79. minuta, Koťas vyváží balón a na půlkruhu ho srazí protihráč. Rozhodčí stojí blízko, bere píštalku do pusy, zároveň (od)kopne další hráč míč na naší branku. Chápavější již vědí; fakt písknul a ukázal na půlku – 2:1!

Verdikt komise rozhodčích : STOP NA 1 UTKÁNÍ, “za nedbalé vražení do protihráče, které předcházelo vstřelení branky”.. Nevím. Pokud si dám píšťalu do pusy a chci písknout faul, tak přeci nepísknu potom gól. To je jako kdybych se rozhodl, že si pojedu zalyžovat do Alp, sbalím rodinu a potom si sednu na vlak a dojedu k Balatonu! To jsem potom blázen a domů se už vrátím bez rodiny.. Aspoň, že tentokrát to delegát utkání napsal do zprávy. Co to však znamená pro nás? ZERO!

V NEDĚLI 31.3. v 16:30 přivítáme doma HVOZDNICI.

Přeji VŠEM VESELÉ VELIKONOCE a uvidíme v neděli, co nám pomlázka přinese..;)..