V utkáním bohatém na osobní souboje jsme prohrávali od 6. minuty, kdy pochybné rozehrávce dával hostující Neuberg do prázdné brány. Po obdržené brance se naše hra začala pozvolna zvedat  a ve 14. minutě po velmi pěkné akci se prosadil domácí Skopec.  Hra se však poté začala kouskovat, na hřišti to začalo mezi oběma tábory jiskřit a začaly přibývat žluté karty.  Díky tomu jsme úplně vypadli z tempa a soupeř nás potrestal brankou do šatny na 1:2.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasným cílem. Soustředit se na hru, přestat kecat a otočit výsledek na naši stranu.

V 65. minutě došlo k vyrovnání, když domácímu Belladovi, který byl v tu dobu  pouze minutu na hřišti, se podařilo  procedit svou střelu až do hostující svatyně.  Od té chvíle byl na hřišti jen jeden tým a hned minutu po vyrovnávací brance utíkal domácí Omcirk sám na bránu, když byl doslova sestřelen na úrovni vápna. Všichni čekali červenou kartu, která však nepřišla. Ze získané standartky jsme pak trefili břevno.

V 83. minutě byl pak vyloučen domácí Gonda 2x ŽK, který si bohužel po svém vyloučení neodpustil hanlivé výrazy při odchodu do kabin směrem paní rozhodčí a bude nám chybět několik týdnů.

Kdo čekal, že zápas skončí remízou, ten se mýlil. Průhonicím se i v oslabení podařilo otočit výsledek, když domácí Skopec svým druhým gólem v zápase po brejkové situaci nedal brankáři šanci.

Poté už se nic zajímavého neudálo a tým Průhonic získal své první domácí body v nové sezoně.

Shrnutí: Vyostřené utkání plné osobních soubojů a rozkouskované hry nabídlo řadu šancí na obou stranách. Šťastnějším týmem byli tentokrát domácí Průhonice.