Po dlouhé zimní přestávce jsme s dorostem konečně hráli mistrovské utkání na domácí půdě s týmem Milína a na ten my umíme. Vyhráli jsme 2:1, ovšem nebylo to nic lehkého. Soupeř byl nepříjemný, důrazný a bojoval do poslední minuty. Kluci hráli přesně to, co jsme potřebovali a na čem jsme pracovali v zimní pauze jak během soustředění na Valnovce, tak při trénincích na Šeberově, kde trénujeme společně s našim béčkem a trénuje nás dohromady víc jak 25 hráčů.

Naše důležité branky dali v prvním poločase Peterka a v druhém poločase na 2:0 dával krásný gól po individuální akci Popovych. Soupeř nás potrestal z pokutového kopu za zbytečnou ruku. Škoda, že jsme neproměnili naše obrovské šance. Nemuseli bychom se bát o výsledek do poslední minuty. Nakonec jsme ale stav 2:1 udrželi a z utkání si odnášíme tři body.Našim nejlepším hráčem byl náš brankář Šimon Zach.

Utkání bylo nahráváno a záznam je možné zhlédnout na tomto odkazu.