Krize fotbalistů Votic stále trvá. V součtu s krajským pohárem nevyhrály už čtyři zápasy v řadě, navíc dvakrát utrpěli nepříjemný debakl. Naposledy v Průhonicích, odkud si na Boží hod velikonoční odvezli nepříjemnou šestigólovou nadílku, když podlehli svému soupeři 1:6.Votice přitom začaly utkání skvěle. Už po třech minutách našel Kramný nabíhajícího Štorka, který s přehledem otevřel skóre. Vstřelená branka ovšem hostujícímu týmu paradoxně uškodila a otěže zápasu převzali do svých rukou domácí.Po čtvrthodině hry zastavilo střelu Doudy ještě břevno, ale pět minut před poločasem už se Průhonice radovaly. Dobiáš zakončil rychlý protiútok přesnou střelou k tyči a srovnal skóre. To ale nebylo všechno. V nastaveném čase první půle se z dorážky prosadil Jemelík a gólem do šatny nejen otočil skóre, ale především srazil votické sebevědomí na bod mrazu.

To se projevilo po přestávce, kdy hosté kupili jednu chybu za druhou a Průhonice bez milostně trestaly. Vše odstartoval osm minut po změně stran Souček. Na přelomu poslední dvacetiminutovky pak nejprve vlétl do otevřené obrany Jemelík, obešel brankáře Tůmu a pohodlně přidal čtvrtý gól, na který záhy navázal pátou trefou Vosátka. V samotném závěru pak po dalším zaváhání hostující defenzivy zapsal podruhé do střelecké listiny i Souček a šestým gólem pečetil předčasný votický velikonoční výprask.